Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri belevágni személyszállí...

Megéri belevágni személyszállításba minden egyéb végzettség nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy elmentem jogi egyetemre azonban rájöttem, hogy nagyon félre választottam és ennek fényében kibuktam. Most arra gondoltam, hogy befektetnék egy autóra, letenném a szükséges vizsgákat, felmatricáztatnám az autóm és személyszállítóként melóznék.

Mennyire lenne nagy kockázat így, hogy egy érettségi bizonyítványon kívül semmi más nincs a kezembe? Ti belevágnátok?

Ha nem a válasz akkor esetleg mit tudnátok ajánlani helyette? 22/F


2020. jan. 18. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Mármint taxis akarsz lenni? Nem kell hozzá egyetem!
2020. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem kell, nem ez volt a kérdés, hanemhogy 3 milláért megéri e alkalmi munkákban gürizni azért, hogy elkezdhessem?

Mert az úgy érdekes lenne ha fuvar hiányában több százezres mínuszba lennék fuvar hiányában. És utána mit kezdenék magammal?

Ezért lennék arra kíváncsi, hogy mennyire jellemző a taxisokra, hogy belebuknak a munkájukba?

2020. jan. 18. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!