Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multinál ennél is rosszabb lesz?

Multinál ennél is rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
5napot dolgozok egyszerre reggel 6tól este 6ig, minimálbérért, 5 nap után 2 nap pihi, fizikai munka. Gondolkodtam ,hogy inkább elmennék árufeltöltőnek stb valamelyik multihoz (tesco, lidl, spar stb.) Tapasztalatok, vélemények? Ennyire se lesz életem ott vagy megérné váltani a jelenlegi körülményekhez képest?
2020. jan. 18. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennél kb csak jobbat tudsz találni.
2020. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a legalja amit most csinálsz
2020. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért aki ilyen munkákban gondolkozik az nem éppen túlképzett és álommunkaerő.

Heti 5 nap fix délelőttös munka, szabad hétvégékkel ezen a szinten nem olyan rossz.

Persze el lehet menni máshova 2/3/4 műszakos munkarendbe, de nem biztos, hogy olyan tuti ötlet.

2020. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennél csak jobb lehet!
2020. jan. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Mielőtt elmész ajánlj egy jó korbácsot a főnöködnek az utánad következő idomítására.
2020. jan. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gonosz multiknak be kell tartani a torventeket, igy csak jobb korulmenyek varhatnak
2020. jan. 19. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, hamarosan beadom az önéletrajzomat akkor ide oda :).

Egyébként 2 szakmám is van, sajnos azokból még feketén se lehet megélni, rosszul választottam most már tudom de ez van majd megpróbálok kitanulni valami piacképes szakmát ha rendeződnek az egyéb dolgaim.

2020. jan. 19. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!