Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire lehet rájátszani...

Mennyire lehet rájátszani arra, hogy "magasabb bér vagy felmondok"?

Figyelt kérdés

Multicégnél dolgozok.

Jellemző az, hogy a konkurensek jobban fizetnek vagy egyszerűen a váltás piaci szintűre hozza a béredet.


Eleinte elengedték az embereket.

Viszont, az utóbbi időben inkább marasztalni próbálják őket, sőt az is előfordult,hogy béremeléssel próbálkoztak.Viszont ezek a kísérletek sikertelenek voltak, mivel semmiképpen nem akartam ezen a területen maradni a távozó kollégák.


Speciális terület, kell erős idegen nyelvtudás, nem mindenki alkalmas rá.


Én személy szerint több funkciós vagyok, több feladatkört ellátok.



Nem rossz itt dolgozni, viszont a pénz beszél, kutya ugat.Arra gondoltam, nekiállok pályázgatni és, ha van sikeres pályázatom, megpróbálkozom olyan összegre emeltetni a fizetésemet,mint amekkorát kapnék az új helyen.


2020. jan. 18. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó a terv, hajrá!
2020. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ember nem azért nem akar maradni egy cégnél, mert erős idegennyelv tudás kell, ez baromság, hiszen ezt akkor is tudta, mikor felvették.


Pályázz, abból semmi baj nem lehet. Legalább tisztában vagy vele, mennyit érsz a piacon.

2020. jan. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!