Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szoftvertesztelő reális bérigény?

Szoftvertesztelő reális bérigény?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Egy vidéki nagyvárosban jelentkeztem egy szoftverfejlesztő céghez tesztelőnek, azonban nem tudom, mi lenne a reális bérigény.

Van némi tapasztalatom a területen, de "papírom" nincs.

Szerintetek a bruttó 330.000 körüli bérigény reális?

Más területen szerzett diplomám, felsőfokú angolom van, ha ez számít.



2020. jan. 19. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2020. jan. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon kevésnek tűnik ez nekem. Mennyi az a "némi" tapasztalat? A papír mindegy.
2020. jan. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb. 5 év tapasztalat, ami alatt több más feladatom volt, a tesztelés csak mellékes plusz feladatként volt jelen.
2020. jan. 19. 09:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés.
2020. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

TESZTELŐ-nek kevés ez a bérigény? Találtam régebbi kérdéseket, és a trollkodásokon kívül nettó 200 körülit írtak, ami ugye bruttó 300.

Fejlesztőknél tudom, hogy ennél nagyobb a fizetés, de tesztelőknél?

2020. jan. 20. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Egyáltalán milyen tesztelőről beszélünk? Egy manuális, végignyomkodom tesztelő esetében elképzelhető lehet vidéken, bár szerintem még így is kevés. De ha automata teszteket kell gyártanod, akkor azért elég kevés.
2020. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Manuális tesztelő pozíció, test casek készítése, futtatása.


Mi lenne a reális bér ilyen pozícióban?

2020. jan. 20. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!