Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudom, hogyan illik...

Nem tudom, hogyan illik viselkedni a főnökökkel. Tehát hogyan? Aspergeres nő vagyok állítólag.

Figyelt kérdés
Komolytalan válaszolók kíméljenek!
2020. jan. 19. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Mit jelent Nálad az aspergeres?
2020. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Más, mint a többiek. Mondjuk gyerekes, tapasztalatlan. De nem akarok senkit megsérteni.
2020. jan. 19. 17:02
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudja olyan jól felismerni és értelmezni az emberi érzelmeket. Nem mindig érti a vicces, az iróniát.

Elvan a maga világában.

Mindig van egy-két, nagyon erős, szinte mindent kizáró érdekédési köre.

Gondjai lehetnek az empátiával, úgy általában az EQ-ja alacsony.


Ez az aspergeres, meg még több is, nekem most hirtelen ennyi jut eszembe.


Én is az vagyok valószínűleg, bár eddig nem diagnosztizált, csak nagyon gyanús és egy mentálhigiénés szakember rá is bólintott, hogy valószínűleg ez az.

2020. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mint bárki mással, ők is emberek.
2020. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy te aspergeres…

Tisztelettel, mint egy emberrel. Ha a céges szokás a tegeződés akkor úgy, ha nem akkor nem úgy.

2020. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A főnököt a háta mögött szidni szokták, szemtől szembe meg jópofiznak vele, meg kinyalják a valagát is, hogy ne mondjam csúnyábban. Ez a nagy átlag melós viselkedése, aztán van aki semleges viszonyban van a főnökével, de nagy ritkán olyan főnök is akad, aki "haver" a beosztottjaival. Minden a főnök hozzáállásán múlik, meg a munkahelyi légkörön.
2020. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi
2020. jan. 23. 08:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Mint Erik Kartmen.
2020. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!