Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az ilyen csomagfutár cégeknél...

Az ilyen csomagfutár cégeknél (GLS, DPD) az években mért tapasztalat számít jobban vagy a levezetett távolság?

Figyelt kérdés

1 éve van jogsim és kb 8000kmt vezettem eddig. Nyáron szeretnék elhelyezkedni vidéken futárként kisteherautón (lehetőleg GLS vagy DPD)

Esetleg mennyire élvezhetek előnyt például egy olyan emberrel szemben akinek 3 éve van vezetői engedélye, de az alatt 5 ezer kilómétert sem tett meg? Vagy az ilyen cégek az eltelt évet részesítik előnyben?

Nyilván ha belegondolunk ésszerűbb az eltelt évet figyelembe venni, mivel azt le tudják ellenőrizni, de ha megkérdezik mennyit vezettem simán bekamuzhatok bármit.



2020. jan. 19. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Próbáld meg veszteni nem vesztes
2020. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, nagy ott a munkaerőhiány, b. mindenkit megvesznek.
2020. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2020. jan. 19. 17:58
 4/4 anonim válasza:
100%
Én most mentem gls-hez melózni . Azonnal felvettek .... Nem kérdezték mikori a jogsim ... Sőt azt sem hogy egyáltalán van e .
2020. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!