Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kell leszegett fejjel...

Hogyan kell leszegett fejjel dolgozni?

Figyelt kérdés

Nem becsülnek munkában.

Csak azért vagyok még ott, mert fizetnem kell a hitelt.

Nehezen bírom. Mi segít abban, hogy csináljam akkor is, amikor már a halált is jobban kívánom, mint a munkát?


2020. jan. 19. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Kb 45 fokban előrebillented a fejed (=leszegés) majd elkezded / folytatod a munkát.
2020. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
De szegheted lejjebb is, ahogy kényelmes.
2020. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Lehajtod, csinálod, és fél szemmel keresel mást.
2020. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

1. Keresel másik munkát.

2. Indítasz egy vállalkozást.

3. Végigcumizod az életed egy ilyen büzi helyen.

2020. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
másik gyártósort kéne választani
2020. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Ezek a válaszok valami hihetetlenek, elszomorítóak. :(


Tavaly ilyenkor éreztem így magamat, akkor odáig fajult a helyzet, hogy felmondtam a semmire. Nem jártam rosszul, gőzerővel kerestem másik munkát, eljutottam szerintem legalább 10 interjúra, 3 állást vissza is utasítottam, tehát még válogathattam is. Összesen 2 hetet voltam otthon. Olyan kb 20 ezerrel nagyobb fizuért találtam az új melót, persze a "teljes értékű" bért a próbaidő után kaptam csak meg.


A semmire ne mondj fel, de mindenképp gőzerővel keress új munkát! Ahova csak lehetséges, add be!


Előttem válaszolók:

Kívánom azt, hogy kerüljetek ilyen helyzetbe, akkor majd meglátjátok, milyen érzés ez!!

2020. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!