Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik voltak a legnagyobb...

Mik voltak a legnagyobb hibáid amit a karriered során elkövettél?

Figyelt kérdés
Mik voltak ezeknek a hibáknak a következményei és hogyan kezelted ezeket a hibákat?
2020. jan. 20. 00:53
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem váltottam időben.

Introvertált vagyok, ezért nem jár fizetés emelés : Sokat dolgoztam és sok feladatot oldottam meg ahelyett, sokat beszéltem volna negyed annyi, vagy kevesebb munkát végezve. Multinál csak az számít, milyen a marketinged és nem az, hogy mit raksz le az asztalra, mert azt senki nem nézi.


Beragadtam monoton melókban, ahol ugyan automatizáltam a feladatomat, de nem volt benne fejlődés számomra, így csak butultam.

2020. jan. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Mások aratják le a babérokat, amiket én növelek.
2020. jan. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Szar munkákat is elvállaltam, hogy szeressenek az emberek. Kár, hogy a szeretetből nem lehet megélni. Most már csak pénzes munkákat vállalok, és nem érdekel, h ki mennyire szeret.
2020. jan. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Először is a 6 hetes kötelező szakmai gyakorlatom alatt nem szabadott volna minden túlspiláznom és lehettem volna sokkal önállóbb is.

Utána, hiába büfészak és hiába pocsék helyen, tehát a tanárok se tudtak segíteni, plusz az előadások látogatása kötelező volt, de addig kellett volna kilincselnem, amíg nem találok valami fél-egy éves gyakornoki pozíciót.

Utána nem a 2 OKJ-t kellett volna elvégezni, hanem a szakmérnökit. Az angollal meg igenis foglalkozni.



Lehet, hogy ebben a pillanatban így is átképezném magam és a programozást tanulnám, csak nem mindegy, hogy nettó.. Mondjuk szerintem mára 300 ezer Ft lenne, szóval nettó 300 mellett, egy rugalmas, egész jó munkahelyen, ahol stabilitás van és ugyan nem nagy örömmel, de elengednek suliba.

Vagy nettó 150-180-ak mellett, halálunalmas melókat végezve, a munkahelyen szenvedve tanulok, majd fel kell mondanom és nem találok újat, mert az esti suliba nem engednek el sehonnan se.

2020. jan. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem váltottam időben.

Nem képeztem magam tudatosan.


Ezek miatt lemaradtam fizetésben és pozícióban.


Hogyan kezeltem: végül váltottam, de a kiesett időt nem lehet behizni.

2020. jan. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem váltottam időben.... 9 évet húztam le egy magyar középvállalkozásnál, ahol kb 3 év után teljesen megállt a szakmai fejlődésem, csak vegetáltam. Aztán utána dobbantottam külföldre, most szépen hasítok, és haladok felfelé, viszont ennek a hat évnek a hiányát nagyon érzem.
2020. jan. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Váltottam, és keseregtem rajta, hogy hiba volt, pedig egyáltalán nem. Csak megkeserítettem magamnak az első hónapokat az új helyen.


Amúgy semmi súlyos. Azt csináltam, amit kellett, vagy összeszorítottam a fogam és végigmentem a kényszerpályán.

2020. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvállaltam olyan melókat plusz pénzért, amihez nem értettem!
2020. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!