Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát ajánlotok...

Milyen munkát ajánlotok gimnázium melett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Gimnáziumba járok, és elgondolkodtam, hogy el kéne kezdeni valami diákmunkát, hogy pénzt tudjak keresni. Jól jönne a pénz, igaz még korai (még csak 16 vagyok) de osztálytársammal orvosira akarunk menni, és hogy legyen miből fizetni majd a kolit, és az orvosit. Szóval kéne valami olyan munka, amit iskola melett is lehet csinálni. Értelem szerűen minnél többet lehet vele keresni annál jobb, és ha esetleg meló közbe van néha egy kis szabad idő, amikor semmit sem kell csinálni, és ezt tanulásta fordíthaznám az hatalmas +. Eddig az egyetlen pénz bevételem, havonta 2-3x elmegyünk a fővárosba zenélni, da az nem túl sok...

2020. jan. 20. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem korrepetálsz bioszt és kémiát? Pénzt kapsz érte, neked is jó, mert azt csinálod, ami kelleni fog, és lehet Skype-on csinálni, így utazni sem kell. Közben nem lehet lógni, ez igaz, de minimalizálható a munkával töltött idő. Ráadásul 2-3000.-/ óra díjat sehol se kapsz diákmelóért.
2020. jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel annyi a probléma, hogy a sulin belül tuti ingyen csinálnám, sulin kívül meg nem nagyon van kinek, mivel én egy szlovákiai magyar nyelvű gimibe járok, ezért a magyar tantervet nem vágom, szlovákul meg nem tudom annyira a szakszavakat.
2020. jan. 20. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akarni kell. Én nyelveket korrepetáltam egészen fiatal korom óta, volt, hogy külföldieknek A nyelven B-t. Arról sem volt tapasztalatom, semmi. Utána már lett :))))
2020. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Diákszövetkezeteknél.
2020. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keress diákszövetkezeteknél melót.


Ha lány vagy, keress valami irodai/hostess állást.

Fiúként leginkább fizikai munkákra van esélyed.

2020. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!