Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Zepter-nél dolgozik valaki?...

Zepter-nél dolgozik valaki? Milyen a fizetés, a munka?

Figyelt kérdés
Irodai Asszisztens volt a hirdetésben írva, voltam tegnap a tájékoztatójukon, elméletileg nem kell eladni semmit, csak ott lenni szerződéskötésekkor, de érdekelne pár infó olyantól, aki ott dolgozik, vagy dolgozott. A szerződésben benne van gondolom, hogy nem léphetek ki, ha nem tetszik a dolog, igaz? Mennyi átlagosan a fizetés? Dobálóztak ott olyan számokkal, hogy van, aki 2 milliót is megkeres, de bűzlött a marketing szagtól. Holnap meg holnapután lesz ilyen elméleti, meg gyakorlati "felkészítő" és hát nem is tudom, han-e értelme elmenni. Igaz én irodai munkát keresek BP-n belül, de ez a cég nekem gyanús.

2020. jan. 21. 09:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Én majdnem beugrottam nekik. Barátnőm elment, aztán 20an ültek egy teremben, ment a blabla a félre és élés, aztán kiderült, hogy csak értékesíteni is kell, kb a felénél el akart menni, de alig akarták elengedni. Jah és csak ott derült ki, hogy zepterről van szó.


Meg egyszer voltam egy hostess / irodai munka interjún, szintén 20an egy teremben, ment a hülyítés, végül kiderült, hogy az a hostess rész, hogy te egy kérdőívvel felméred az emberek pénzügyi helyzetét, majd e szerint kell az ügynöknek továbbítani az adatokat. Magyarul te hajtod fel az ügynököknek az embereket. Jaa és ha ügyes vagy te is lehetsz pénzügyi tanácsadó... na kösz nem. Ehhez az infóhoz másfél órát kellett végig ülni.


Szóval amikor ilyet hirdetnek és nincs ilyen vénád kb időpocsékolás.

Ha gondolod menj el, hallgasd meg őket, de kb olyan lesz mint egy termékbemutató, csak most itt a munkát próbálják eladni.

2020. jan. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Jajj neeeee! Ez a csalás még mindig megy?
2020. jan. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:

Ugye nem komoly a kérdés? :D

Az #1-es mindent leírt...

2020. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig léteznek? :D

20 éve voltam náluk interjún. Irodai munkát hirdettek, amiről a helyszínen kiderült, hogy nem egészen az. Ügynököket keresnek mindig.

Interjú után felhívtak, hogy mennyire szerencsés vagyok, mert felvesznek, de még ilyen meg olyan tanfolyamra menjek el. Örüljek, hogy tanulhatok náluk, és majd utána dolgozhatok. Persze jutalékért. Mondtam, hogy hívják a következő szerencsést, mert én nem fogok náluk dolgozni :)

2020. jan. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is sikerült beléjük futnom. Nemcsak én voltam ilyen naiv, hanem rajtam kívül még hatan. Nem vártuk meg a tájékoztató végét, hanem kalap-kabát. Most Győrben keresnek balekokat.


Semmi esetre sem!

MLM!

Network Marketing!

2020. jan. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%

10:19


A Zepter tudtommal direkt marketingel foglalkozik, nem mlm.

2020. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

..van, aki 2 milliót is megkeres...


Szerintem ebből a mondatból teljesen egyértelmű, hogy nem irodai munka, hanem eladnod kell, beszervezni embereket. Hiszen egy irodai munka fix fizetéssel jár.


Csak kíváncsiságból, a saját nevükön hirdettek? Évekkel ezelőtt én is belefutottam. Azért jelentkeztem, mert nem a saját nevükön hirdettek. Amikor odamentem az interjúra akkor tudtam meg, hogy hova kerültem.

2020. jan. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem a saját nevükön hirdetnek es nem a Profession.hu-n. :-)


gyortoborzas@gmail.com

2020. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Akkor még mindig a régi trükkök :D

Szerintem az már eleve komolytalan, ha egy cég ennyire nem vállalja magát és mindenféle kamuval terelget, hogy nehogy kiderüljön, hogy ők azok :D

2020. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Uh, felejtős a dolog...
2020. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!