Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Adminisztratív ügyintéző...

Adminisztratív ügyintéző munkakörben szeretnék elhelyezkedni (Feor 4112 a kódszáma, van adatrögzítő résszakképesítésem, középfokú angol nyelvvizsgám) Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy egyrészt mennyire lehet találni ilyen munkát mostanában? Illetve mennyi lehet a fizetés, munkábaállás ideje? XV. kerületben lakom, szóval jó lenne valahol a környéken találni valamit. 23 Éves srác vagyok!

#FEOR #Adminisztrációs ügyintéző
2020. jan. 21. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Asszisztensi munkaköröket nézegess.

Adminisztratív ügyintéző megnevezés alatt nem biztos,hogy lesz.


Budapesten ez olyan BR 300 max 400.

2020. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazából attól függ mennyire jó az angolod. Ha tényleg tudod használni legalább írásban, akkor lehet annyi, mint amit az első írt.

Angol nélkül a képesítésed kb semmit nem ér, és annyit is fizetnek rá, hiába Budapest.

2020. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Magával az angolommal nincsen gond. Természetesen szeretném idén a felsőfokú angolt is megcsinálni, csak múlt évben középre volt lehetőségem. Egyébként hobbiból évek óta különböző filmsorozatokat/animéket is fordítok, és azokkal is gyorsan, pontosan végzek, illetve több külföldi barátom is van, akik sosem panaszkodtak a nyelvhelyességemre, kiejtésemre, stb. Igazából az a problémám, hogy ahonnan sokat hívtak, azok mind ilyen értékesítő, biztosítás (Aegon, Zepter,) stb. ilyenek voltak, jutalékos fizetésekkel. Én pedig egy fix fizetéses állást szeretnék, ahol tényleg iratokat kezelek, excel-ezek, email-ekre válaszolok, ilyesmi, és biztosan tudom, hogy kapom az adott fizetésemet. Igazából picit szomorú is vagyok, hogy még nem sikerült munkába állnom, habár év elején kezdtem el munkát keresni. Persze ez még lehet, nem sok idő ilyen szempontból, de zavar picit.
2020. jan. 21. 20:52
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Szia én az vagyok egy állami cégnél, bruttó 250 000 ft a fizetés nettója 166 000 ft, ennél többre ne nagyon számíts, de a munka nem rossz amúgy.
2020. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
SSC-knél próbálkozz, nyelvvizsga felesleges, a tudás számít.
2020. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Ne ssc-be menj az versenyszféra, menj államiba!!!
2020. jan. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Esetleg egy pár linket is szívesen elfogadnék, vagy ilyesmit. Bár most hívtak a Telekomhoz is hétfőre ügyintézőnek, lehet abból is lesz valami
2020. jan. 24. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!