Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri logisztikai és szállítm...

Megéri logisztikai és szállítmányozási ügyintézőnek szakosodni?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs még érettségi után mihez akarok kezdeni, most azonban utána néztem ennek és gondoltam akár megpróbálhatnám. Azonban mégse mindegy, hogy mennyire éri meg és mennyit fizet. Erre van valami infotok? Ti belevágnátok ha egy tanulni nem igazán szerető személyek lennétek? Na persze nem azt jelenti, hogy abszolút nem tanulni, hanem a hosszú órákon át tartó seggelést nem bírnátok a könyv felett...

Még azt hozzáfűzném, hogy diszkalkuliás vagyok így nem lesz az érettségimbe matek, helyette más lesz.


2020. jan. 21. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Munka mellett végeztem egy ilyen okj-t. Jol hangzik, de semmire nem megyek vele. Matek egyébként ott is volt, egész pontosan csomó számolásos feladat, fuvardíjat meg nemtudommit kellett számolni.
2020. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De gondolom egyszerű összeadás, szorzás, osztás melyet számológéppel is el lehet végezni.

Elsőfokú egyenletek illetve ennél magasabb fokú műveletek ne legyenek engem csak ez érdekel

2020. jan. 21. 21:39
 3/3 Authorless ***** válasza:
0%
Nem fogsz tudni vele elhelyezkedni. OKJ-t felejtsd el.
2020. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!