Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek az mekkora előny...

Szerintetek az mekkora előny egy vágói állásnál, ha editáltam pár alacsony költségvetésű youtube klippet, melyek átlépték a 100 milliós megtekíntést?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha beleírom a CV-be és jelentlezek az egyik nagyobbagyar TV-hez, de nem szakirányú a diplomám, akkor vajon azért behívnának állásinterjúra?
2020. jan. 21. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2020. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

100 millió?!? Az azért magyar viszonylatban nem gyenge!


Szerintem ezt mindenképp írd be és biztos, hogy pozitív dolog. A szakirányú diploma szerintem ott se kötelező. Én is informatikus vagyok pedig semmi papírom róla. Más területen van diplomám de abban egy percet sem dolgoztam.

2020. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

TVnel nem azt fogjak nezni, hogy mennyi a youtube megtekintes, hanem szakmailag fogjak nezni az adott kontentet. Tekintve hogy a nezettseg szamot altalaban nem a vago es nem az operator viszi el a hatan, hanem az eloado. Egyebkent pedig ha a szakmaban meg akarsz elni, akkor ne TVhez menjel dolgozni, mert keves penzert meloztatnak, vagy be se jelentenek, vagy annyira tulhajtanak, hogy kiegsz. Illetve nem fognak radbizni musorokat se, maximum musztert csinalhatsz, de ugy, hogy vegig liheg a szerkeszto a nyakadban. TVnel nem igazan letezik a kreativitas fogalma a vagoi munkakornel, inkabb semakban dolgoznak. Illetve ha nem tudsz olyan 4 oranyi anyagot osszerakni 7 ora alatt, akkor eselyed sincs. Szoval en azt tanacsolom, hogy inkabb vallalkozz, mert TVs melo mellett nem lesz se idod se energiad, nemhogy kreativ egyeni megrendeleseket csinalni, hanem a barati, maganeleti kapcsolataidra se.


Egy operator/vago

2020. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Illetve Avidet es Ediust profi szinten kell hasznalni es ahogy emlitettem nagyon gyorsan. Nem lehet egerrel kattintgatni, TVnel azok dolgoznak akik mar kb csak a billentyuzetet hasznaljak vagas soran es fejbol tudjak a short keyeket. Premieret nagyon keves helyen kernek, licensz szerzodes a studiokban altalaban avidre terjed ki.
2020. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!