Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok irányt mutatni...

Johnny79 kérdése:

Tudnátok irányt mutatni otthon végezhető munkára?

Figyelt kérdés
Én egy 40 éves izomsorvadással született férfi vagyok és anyukám eljönne velem GYOD-ra ha lenne itthon végezhető munka, ami kb 50-60 ezer ft-ot hozna. Értékesítés MLM kizárva. Pl jó lenne ruhaválogatás, csomagolás stb... Google-ban nem találtunk. Ha összejönne, ott tudná hagyni a munkahelyét, hogy többet lehessen itthon velem. Előre is köszönöm!

2020. jan. 23. 07:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Számomra nem derült ki pontosan: most tulajdonképpen anyukádnak keresel munkát vagy magadnak?

Mert a felsorolt munkák izomsorvadással nem igazán fognak menni.

2020. jan. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Szia, konkret munkat nem tudok mondani, de van egy javaslatom. Ha felhivod a munkaugyi kozpontot es pontosan igy, oszinten elmondod nekik, hogy milyen munkara lenne szukseged, akkor ok biztosan konkret ajanlatot is tudnak neked adni. Lehet eppen nem rogton, de mihelyt bejon egy ilyen allasajanlat. Fontos, hogy legalis bejelentett munka legyen, nem is ertem az elso mit nem ert...
2020. jan. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

És mihez értesz?

Fordítás, rengeteg szoftveres munka végezhető home office-ban, csak ahhoz kell érteni valamihez

2020. jan. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
így van, másra esély nincs. miért lenne bárkinek jobban kifizetődő egy csomagoló munkát kiszervezni odaszállítással, visszaszállítással, amikor egyébként ezt megteheti helyben is?
2020. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A csomagolós munkák arról szólnak, hogy te kapsz 1 nagy doboz lehúzós MLM-nek álcázott piramisos fost, majd a feladatod másoknak ezt az ábrándot eladni és kiküldeni nekik ugyan azt a fost, amit neked kiküldtek...


Amikkel én találkoztam (szomszéd csinálta) toll összeszerelés 2,5Ft/db, beetették, hogy óránként 1000db is megcsinálható, erre 30db/óra lett az átlagja 10 nap gyakorlás után :)


Szinte ugyan ez de piramisjátékban, melyet MLM-nek álcáztak. Szintén a szomszédom, fizetett tollhoz alapanyagokra 150Ft-ot, 1000db-hoz elég volt a minimum rendelés = 150 000Ft-os csomag, majd 200-250Ft/db volt beharangozva, hogy annyiért lehet eladni.

A korábbi tapasztalataiból kapásból kikalkulálta, hogy igénybe veszi a segítségemet és kiszámoltatja velem, mennyi is lenne ez óránként Ft-ban.


1000db toll 50 000-100 000Ft között, óránként 1500-3000Ft... Hát itt vérszemet kapott szegényke és hiába próbáltam neki megmagyarázni, sehova nem fogja tudni eladni a tollakat nem hitt nekem.

Végül nem 1000, hanem 10 000db toll rohadt rá, melyért persze engem hibáztatott :)

2020. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát!

Akik nem értették, tisztázás végett: Anyukámnak keresek munkát. Nekem semmi nincs. Reméltem van aki tud konkrét irányt írni, ami itthon végezhető, hogy itthon tudjon lenni velem.

Még egyszer köszönöm!

2020. jan. 23. 20:25
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha angolul elcsacsogsz, kis célirányos ráfejlődéssel neked is teremhet babér upworkön, freelanceren, ilyeneken. És ott ha jó vagy valamiben, akkor nem párdolláros nettó állhat be. Önadóznod kell (jó könyvelő nagyon erősen ajánlott), és jól kell értened és fogalmaznod angolul (kell rá gyúrni), de simán megéri. Gyakorlatilag középvezetői bér simán megugorható.
2020. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
En vagyok a 2. valszolo. Ismet javaslom, hogy menjen be Edesanyad a munkaugyi kozpontba, mondja el, hogy milyen mukara van szuksege es miert. Ezek ismereteben fognak tudni neki elobb-tobb legalis munkat ajanlani, hogy a tamogatast is meg tudja igenyelni. Sok szerencset kivanok hozza!
2020. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A munkaügyet már megjárta és nem tudtak segíteni. Én semmilyen nyelven nem tudok magyaron kívül. Csak 8 általánosom van, anyukámnak érettségi. Plusz szociális gondozó és ápolónő. Persze mivel rossz helyen élünk, meg sincs fizetve. Én háznál, itthon végeztem el a 8 általánost. heti háromszor jött tanár / tanárnő, alkalmanként 2 óra hossz tanulás és nem tanítottak nyelvet, éneket, rajzot, technikát/számítástechnikát stb.. Csak magyar nyelv/irodalom, történelem, matek, biosz, földrajz, fizika és kémia. Minden alkalom, fél óra tantárgy. Mindent magamtól tanultam a hosszú életem alatt és kevés bármihez. Mindennel próbálkoztam sajnos eredménytelenül. Évtizedek óta négy fal között élek magatehetetlenül és szinte egyedül, mert anyum dolgozni jár és az ő jövedelméből (ami nem sok) és az én 65 ezremből élünk. Reméltem segítséget de nincs. Köszönöm mindenkinek azért!
2020. jan. 25. 10:04
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
#2& 8 válaszoló: Jártál már te személyesen egy munkaügyi központban? Szerintem nem. Mert nagyon naivan látod a dolgokat.
2020. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!