Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Velem van a gond? Teljesen...

Velem van a gond? Teljesen kikészültem az ingatlanozástól.

Figyelt kérdés

Előző munkahelyemen nagyon sikeres voltam. Viszont itt vagyok 3 hónapja és nincs sikerélményem pedig rengeteget dolgozom. Még nem volt eladasom pedig rengeteg potyakört mentem vevővel, behoztam sok ingatlant, de csak a csalódás ér! Hulyebbnel hülyébb emberek akik szarba sem vesznek, meghiúsult adásvételek utolsó pillanatban... nem

Gondoltam volna hogy ekkora lelki teherrel jár ez az egész szakma. De legalább lenne sikerélményem hogy megérje :( 26 L


2020. jan. 23. 08:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fejlődnöd kell. Nem magától megy az egész, ha könnyű lenne, mindenki ezt akarná csinálni. Az értékesítés nehéz, de meg lehet tanulni jól csinálni és lehet benne fejlődni, tudatos gyakorlással. Az első lépés, hogy kiveszed az érzelmeket a rendszerből. Ez munka, és nem lesz soha több annál. Az emberek, akár lesz üzletkötésed, akár nem, nem fognak effektive megszeretni, ez nem erről szól. Vannak profi értékesítéssel foglalkozó szakemberek, keresgélj rájuk és nézd meg, milyen eszköztárrsal rendelkeznek, milyen személyes kvalitásokkal, és neked miben kellene fejlődnöd!
2020. jan. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem Veled van a gond: mint ahogy Te is, sokan ingatlanozni akarnak, mert azt hiszik, minden szép és jó, dől a pénz - csakhogy itt ember embernek farkasa - plusz az internet nagy konkurrencia: lefényképezi az eladó a lakást, és jutalék nélkül eladja.


Olvasd el az itt született válaszokat - megkapod a kérdésedre is a választ :-)


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-val..

2020. jan. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Rosszul választottál. Ha jutalékos meló kell menj biztosítóhoz vagy alkuszhoz, ott folyamatosan van üzlet ha folyamatosan dolgozol.
2020. jan. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Jutalékos melót nem vállalunk-írd le ezt 100szor egy füzetbe.
2020. jan. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Az ingatlanos az egyik leginkább lehúzó és abszolút mértékig felesleges szakma. Erre az emberek is egyre inkább rájönnek. Ez még párosul az ingatlanosok gerinctelen viselkedésével, így nem csoda, hogy negatív élmények érnek.
2020. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Hallgasd meg youtube-on Brian Tracy: A főnix szemináriuma c. előadás sorozatot.
2020. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Mega szapobetert
2020. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Mert az ingatlanos egy felesleges szakma. Felraknak egy kép nélküli lakáshirdetést, a lakásról soha semmi nem tudnak (vagy ha valamit igen azt rosszul) aztán az eladás után tartják a markukat a semmiért.
2020. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sok komment jött a arról hogy milyenek az ingatlanosok sokan ilyenek és megértem amit irtok. De én tényleg nagyon lelkiismeretesen vágtam ebbe bele rengeteg szorgalommal és én pont azt érzem hiába vagyok szorgalmas Lelkiismeretes ezt nem értékelik az eladók.
2020. jan. 23. 14:15
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Bébi! Ez egy szakma. Ezt jól csinálni csak az csinálja, aki felkészült, ért az ingatlanokhoz (az építéstől az üzemeltetésig), ért a fizikához, ért az emberekhez, és jó kereskedői vénája van. És van türelme. Ezt nem lehet egy két hetes tigris képzőn úgy megtanulni, hogy a harmadik héttől sikeres legyél :-)
2020. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!