Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kamionozás az minek számít,...

A kamionozás az minek számít, könnyű vagy nehéz fizikai munka?

Figyelt kérdés
Vezetni ugyan nem az, de ott vannak egyéb feladatok is.
2020. jan. 23. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Milyen kamion? Nemzetközi?

Alapvetően könnyű fizikai munka, inkább az élettani hatásai rosszak és mentálisan megterhelő. A sofőr általában nem rakodik, nem emel terheket, max rakodás, rakományrögzítés stb közben van fizikai igénybevétel

2020. jan. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Önálló, változatos munka, ahol gyakorlatilag magadra vagy utalva, és a gépre.

Az, hogy nehéz-e vagy könnyű, majd a helyzet hozza.


Főleg ha egy ilyen helyzetbe kerülsz, mint ez a szerencsétlen itt a videóba isten nyugosztalja.


https://www.youtube.com/watch?v=xZMxxz6PwNg&feature=emb_logo

2020. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

hát a 33 raklap ásványvíz kihúzgálása a félpótról nem könnyű az biztos :D

vagy amikor nincs targi és kézzel kell lerakni... van több ilyen hely is...

nincs targijuk, úgyhogy zsugoronként pakoljuk le a 33 raklapot :D

2020. jan. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-as, jó hülye vagy hogy meg is csinálod...
2020. jan. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

en inkabb konnyunek mondanam, ha kell is rakodni akkor is az esetek 99%ban adnak eszkozt, ha pumpalos targoncaval kellene vagy kezzel akkor meg vissza lehet utasitani, max kirugnak de akkor az olyan ceg is... ezeket mindig elore tisztazza a megrendelo es szallito, szoval tudjak elvileg, szerintem mar fel vannak keszulve mikor csorog a telo es hisztizik a sofor :D Wabinal mondtam h azt akarjak h en pakoljak le, en meg megtagadtam a vegen a cegnel ok leszedtek. Masik alkalommal masik cegnel megcsinaltam mert tudtam h ha nemet mondok akk kirugnak, ma meg mar inkabb ugy vagyok vele hogy ne huzzuk az idot essunk tul rajta.


Egyszer volt hogy zsakokat vittem es a szarmagyar utak miatt szetcsusztak a targoncas nem tudta leszedni ezert kezzel kellett behordani de en csak neztem oket, nem volt kedvem zsakokat cipelni. Ment is az anyazas rendesen, de kit erdekel... Ok a rakodomunkasok, en meg a sofor. Ez is magyarban volt persze, nyugaton ez annyira nem divat

2020. jan. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!