Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresés, hogyan találom...

Álláskeresés, hogyan találom meg a cégeket?

Figyelt kérdés

Nehéz helyzetben vagyok. Agrár témájú állásban szeretnék elhelyezkedni, Budapesten vagy környékén.


Finoman szólva sem kapkodnak értem a munkáltatók :) Eljutottam arra a szintre, hogy nekem kell keresnem a cégeket, még akkor is, ha éppen nem hirdetnek álláslehetőséget.

Hogyan találom meg ezeket a cégeket, milyen adatbázis lehet a segítségemre?


Nyilván google térkép egy jó kiinduló, sok cég fellelhető ott.

Vannak ezek a céginfós oldalak, azokat különösképpen nem tudtam használni, nincs lehetőség szűrésre/keresésre. Ezeknek talán van fizetős részük, ahol ezt lehet?


Tehát szeretném felkeresni ezeket a cégeket, és állásért kell kunyiznom náluk :D

Mi lehet a segítségemre ezügyben?


2020. jan. 23. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
LinkedIn?
2020. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nehéz dolog ez sajnos
2020. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TappancsMancs ***** válasza:

Listával se lesz valószínűleg gyors, mert nyilván sok helyen nyitott pozíció sincs éppen, de itt egy lista ahol még szakágat is tudsz szűrni. Te majd látni fogod melyik kategóriával mire mész, neked mi lenne a jó.


[link]


Itt meg a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara oldalán is van pár meghirdetett állás, de nyilván a bővebb lehetőség az előbbi lista.


[link]

2020. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Wmp
2020. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

LinkedIn nem épült ki ebben a szektorban. Akinél a pénz és az irányítás van, azok nagyrésze elöregedő. Nagy cégek meg ugyanazt hirdetik ott, mint professionön 🤔


WMP? Arra nekem csak a windows media playert adja ki 😃 VMP esetleg? Arra kapok találatot állás témában. Állami álláskereső portál. Semmi nekemvaló. De köszi a tippet! 🙂

2020. jan. 30. 00:59
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]

Nagyon jó oldal, ajánlom. Persze hiányos kicsit, de adnak pluszinfót is a cégek tevékenységéről, nem csak a TEÁOR szerinti főtevékenység meghatározást.

2020. febr. 25. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!