Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy álljak a főnököm elé...

Hogy álljak a főnököm elé fizetésemelést kérni?

Figyelt kérdés

Ugyebár kapni fogunk éves fizetésemelést, előre megmondták a százalékok határértékeit gyár szinten, és valamitől függően a két érték között fogunk kapni mi is. (multi, autóipar)


Legmagasabb emelés esetén is elég szar a helyzet. Viszont eleve van a városban konkurencia, és amúgy is megkerestek az előző cégemtől, hogy várnak vissza, konkrét összeggel. Ez a konkrét összeg bőven több, mint az emelés utáni fizetésem, a legjobb esettel számolva is.


Ha azt nézzük, hogy mit tudtam, mikor a céghez kerültem, és mit tudok most, szerintem ettől többet érdemlek. Arról nem is beszélve, hogy tőlem jobban kereső munkatársaim, szinte lábat feltéve kávéznak és dumálnak akár 60 percen keresztül. Tehát zavaró.



2020. jan. 24. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van másik lehetőség, akkor nem kérni kell, hanem azt mondani, hogy x összeg esetén tudok maradni.
2020. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pozíciót nem írtam, mert itt nem arról van szó, hogy ki mennyit keres, hanem hogy keveslem a megkapott pénzt a munkámért. A kérdés azon van, hogy hogy álljak a főnök elé, mivel érveljek?
2020. jan. 24. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"amúgy is megkerestek az előző cégemtől, hogy várnak vissza, konkrét összeggel. Ez a konkrét összeg bőven több, mint az emelés utáni fizetésem,"


Akkor miért nem mész vissza?

Vagy valamiért mégiscsak jobb itt? :-)

2020. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mert ez nem ilyen egyszerű. Szeretem a munkám, de mégis, a pénz az pénz.


Viszont utáltam albérletet keresni, állandóan az ingatlan.hu-t túrni. Maradnék inkább, de jobb pénzért.

2020. jan. 24. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Pont így, megmondod, hogy van egy jobb ajánlatod és mit tud ő ajánlani.

De amíg irigykedsz csak másokra addig a régi helyen sem lesz jobb.

2020. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!