Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mióta keresel munkát, és hány...

Mióta keresel munkát, és hány állásinterjún voltál eddig?

Figyelt kérdés
Én 4 hónapja keresek aktívan állást,és eddig csak 4 interjún voltam, ami szerintem elég kevés.
2020. jan. 24. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapja és eddig sehova se hívtak be.
2020. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Két hónapja, 2 interjú. Az egyik interjú 3 körös volt. Mind a két helyre felvennének. Bérajánlatot mind a két hely adott. Hamarosan döntenem kell.
2020. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap/~55 jelentkezésen és abból 8 beszélgetésen vagyok túl, de ha beleszámítjuk az év végi leállást és a mostani hetemet, igazából 1 hónaphoz van közelebb az aktív álláskeresés.
2020. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A A tanulmányaimnak megfelelőt és komolyabban 2019. szeptember óta, már előtte is jelentkezgettem, de az inkább piacfigyelés és szerencsepróbálás volt.

6-szor volt interjú vagy legalább tesztírás, 3-szor be is jutottam a második körbe.


December óta végeredményben szakmán belül dolgozgatok, de nem teljes állásban és nagyon komolytalan az egész, a bér meg kb fedezi a rezsimet és a kaja felét.

2020. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eddig minden interjúm 1 körös volt és mindenhova felvettek!
2020. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülök a sikereteknek, én 1 hónapja keresek munkàt, 10 jelentkezést tudtam beadni, ebből 6 interjúm volt, 2 ajánlatot kaptam, de egyiket sem tudom elfogadni.

Az első meló nagyon jó lett volna, de minimálbérre bejelentve, plusz ad valamennyit kézbe. Áh ez nekem nem pálya.

A másik melón még gondolkodok, ha nincs más elfogadom, nem fizet túl jól, de szakmámban maradok, egyedül csak a határozott szerződéstől parázok.

Még egy cégtől várok nagyon visszajelzést, illetve még egytől (de ott nem volt pozi hirdetve, csak úgy elküldtem hátha). Ha az előbbi cég ajànlatott tenne az lenne a csúcs.

2020. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló miért nem pálya neked a minimálbéres munka, pedig azt írtad, hogy egyébként nagyon jó lenne?

Most én is voltam egy ilyen interjún, ahol ugyanígy minimálbérre jelentenének be, a többi kézbe, és szakmailag nagyon jól jönne tapasztalatnak, plusz sokat tudnék ott tanulni..

2020. febr. 5. 10:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A diplomát tavaly júliusban kaptam meg. Utána azért beküldtem 1-2 helyre még a hónapban de nem voltam aktív és az önéletrajzom sem volt tökéletes. Augusztusban voltam 1 helyen, utána szeptemberben is. Aztán kezdtem rájönni, hogy lakhelyem és körzetében, szomszédos megyékben nem lehet boldogulni és december vége felé kezdtem jelentkezni pesti állásokra. Közben módosítgattam a CV-t, motivációs levelet mindenféle nagyokos állásportál tanácsa szerint. De eddig pestre is csak közszférás állásokról hívtak be vagy 7 helyen voltam interjún januárban. Pedig jelentkeztem én Profession.hu, CVOnline oldalon hirdetett versenyszférás állásokra is bőven. Kb. 200 helyre már biztos küldtem összesen. Kezdek kiábrándulni BP-ből is :( 23/f
2020. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2018-tól volt egy másfél éves álláskeresős időszakom számtalan interjúval. Nem tudom mit csináltam rosszul, ha hinnék ilyenekben azt mondanám, hogy elátkoztak arra az időszakra, mert most, hogy van munkám, maguktól is megtalálnak a meghirdetett állások.
2020. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!