Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sem dolgozni, sem tanulni nem...

Sem dolgozni, sem tanulni nem szeretek, semmihez sem értek, de a pénzt, a jó életet szeretem. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Rádöbbentem arra, hogy semmit sem tudok csinálni, munkahelyemről mindíg kirúgnak, vagy felmondok, mert elfáradok és nem nekem találták ki ezeket. Valami celeb szerű szeretnék lenni vagy vezető beosztású, 8 órakor nem tudok felkelni, foylton ellaszom kések. Amit fel tudok mutatni za életben az pár csajos sztori, alakulóban lévő kockahasam, szép mosolyom, szemem, kitűnő dumám és a jogosítványom meg az autóm. Amit am nehéz fennatrtani mert a munkát nem egésze nekem találták ki.Mit csináljak? Vmi nekem való munkat tudotok esetleg? 19 F Hívtak beninkútra dolgozni 195 bruttót kapnam mentem próbanapra mire kimentem már megtankola az autó tulaja a kocsit és még engem cseszegettek... hat ő közelebb van jhozza még jo h hamarabb odaér.. mondtam, hogy nem vagyok én robot kérem a pénzem ti meg robbanjatok fel. Rendezcvéynszevező is voltam de mr hajnalba ki kellett pakolni mondtam h én pakolni? Rendezvéynszervezo vagyok csak enm fogok tan apkolni amugy sem iagazn emelhetek mert kb 17 éve volt egy műtétem szoval értitek...vmi ötlet?

2020. jan. 24. 18:24
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
help me please!
2020. jan. 24. 18:30
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
édes istenem. Milyen életképtelen haszontalan izé vagy. Remélem ez csak trollkodás, ha nem akkor mélységesen sajnálom a szüleidet, hogy ilyen semmirekellő gyerekük van
2020. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

" alakulóban lévő kockahasam...

csak enm fogok tan apkolni amugy sem iagazn emelhetek mert kb 17 éve volt egy műtétem "


Amikor a kockahasadat "készíted", alakítod, akkor nem zavar a műtét? :-)

Szóval egyszerűen büdös a munka...

Szedj fel egy idősebb pénzes nőt és tartasd el magad vele.

Ha erre nem vagy hajlandó, akkor meg szedd össze magad és dolgozz... Lehet, hogy most"jó fejnek" tartod magad, meg "menő dumád van" , stb, de hosszútávon ez nem lesz elég... Főleg, ha már "kiöregszel" a szakmából... :-)

2020. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%

"akkor mélységesen sajnálom a szüleidet, hogy ilyen semmirekellő gyerekük van"


Én nem sajnálom a kérdező szüleit - ugyanis Ők nevelték ilyenné... :-(

Amúgy én is remélem, csak trollkodik a kérdező...

2020. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nem trollkodom. Kitűnő nevelést kaptam, rendes emebrek a szüleim, de én nem rájuk ütöttem.

Amikor a kockahasam készítem az más mert annyit eddzek és úgy, hogy jól essen :D Az arupakolás meg akármiylen nehéz emelni kell...stb :D Eddzés egészséges, a m űtétem sem bánja.A Portol meg allergiás leszek hapcizok, mosatlanoktól undorodom zsóval ilyen konyha vagy ilyesmi szóba sem jöhet, a kosztól is undorodom meg hapcizom isa portól szóval építkezés is kilőve, bizonyítványból sincs túl sok de vmi nekem való állás kéne.

2020. jan. 24. 19:01
 6/24 anonim ***** válasza:
2020. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hasonló a helyzetünk, de Ő 22 éves, én 19 vagyok. Neki vannak követői legalább és tudja, hogy mit szeretne. Nekem viszont pont ebben kellene segítség, sőt szerintem általad említett még hajlandó is arra, hogy tanuljon, de én nem. Ez nem én vagyok, most látom először ezt a kérdést. Én nem szeretnék influencer lenni.Isten mentsen tőle.
2020. jan. 24. 19:18
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Akkor go valovilag
2020. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
Végig se olvasom, anélkül is el tudom képzelni, mit köptél ide. Szerintem feküdj egy vonatsínre, és várakozz türelmesen. Másra nem vagy jó, nem vagy hasznos tagja a társadalomnak. Ja, szüleidnek ugyanezt tanácsolom, elvégre ők "neveltek".
2020. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

A Valóvilág nem az én világom, mert mindent vesz a kamera az egy fertő :D


Kdves vagyis kevésbé kedves utoló! Ugyanezt a tanácsot tanácsolom neked! Menjél nyugodtan és feküdj a vonatsínre, hiszen te sem vagy társadalmunk hasznos tagja ugyanis még arra sem tanítottak mega szüleid, hogy segíts másoknak és normálisan válaszolj a kérdésre! Ment a piros, egyedül neked, hülye idióta!

2020. jan. 24. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!