Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hollandiai üvegház munka:...

Hollandiai üvegház munka: dolgozott már itt valaki? Tapasztalatok, vélemények, minden?

Figyelt kérdés

Utánanéztem neten, de nem találtam róla véleményeket. Jöhetne pozitív és negatív is aki dolgozott már Hollandiában üvegházban.

Pénzgyűjtés miatt mennék ki plusz a komfortzónámnak sem árt ha kilépek belőle. Szívesen mennék korombeliekkel (L,22) akik szintén ilyen céllal vágnának bele.



2020. jan. 25. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Voltam, hazajottem.

Szerintem irtam mar korabban is errol.

Meglepo volt h sokan se angolul se hollandul nem.tudtak csak lengyelul. Azokkal nem.konnyu kommunikalni.

Angolul ha tudsz akkor az mar valami

En Boskoop-ba dolgoztam, rengeteg uveghaz , viragos van.

Tudok ajanlani munkakozvetitot is aki engem oda.kiajanlott: Opus . Oda nnyelvtudas nelkul is mehetsz. Lengyel a kozvetito (akkor az volt) es angolul is beszelhetsz vele.

Annyi h elkell menj a kis falucskaba, es amin sajnos nem tudok segiteni az a lakhatás. Esetleg hivd fel telon.

Remelem tudtam segiteni..

Udv

2020. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Opus uitzendbureau Boskoop. Szerintem van lehetõseg
2020. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!