Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Hogyha én árulok valamit mert ebből élrk van saját webáruházam is de volt olyan aki azt írta hogy nálad biztosan nem rendelnék mert az aliexpressen meg az ebayen olcsóbb és stb. Nyilvánvalóan nem lehet versenyezni egy olyan oldallal ahol maguk a gyártók teszik fel a terméküket értékesíteni de ezzel az erővel miért vásárol az ember a tescoban vagy az auchanben hogyha a nagykertől vagy az élelmiszer gyártótól olcsóbban lehet beszerezni. Ez csak egy példa volt de nem értem sokszor hogy miért kapok ilyen üzeneteket. Máshol olcsóbb? Akkor vegye meg ott. De ezt még le is írja. :D Tehát ez a tipikus irigy vagyok a másik emberre akinek jól megy az üzlet. Nagyon sokan irigyek sajnos csak nem értem miért mivel mindenki előtt ott a szabad pálya hogy csináljon akár saját webáruházat.
2020. jan. 27. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Mit árulsz?
2020. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Welcome to the world of droppshipping
2020. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!