Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet ilyen munkahelyeket...

Hol lehet ilyen munkahelyeket találni?

Figyelt kérdés

Hogyha interneten amihez diploma is kell meg minden a legmagasabb hírdetett fizetésű munka is maximum nettó 400 ezer ft Budapesten akkor azok akik ennél többet keresnek nettó 500 ezertől mondjuk mert itt a gykn is mondják egy páran hogy 600 ezret keresnek meg ez meg az hogy az ilyen helyekre hogy lehet bekerülni? Nyilván protekcióval mert az ilyen fizetésű munkákat nem is hírdetik tehát mindig csak ugyanazokat a munkákat hírdetik meg általában ugyanannyi fizetésért ugyanazok a cégek. Mai napig találni nettó 900-1000ft/óráért állást Budapesten. Ami 20 napra számolva havi 160 ezer ft. Egy albérletre nem elég nem hogy egy komplett megélhetésre. Viszont ilyen 300 ezertől kezdődő fizetésű munkákat aligha találok ha találok is akkor sem vesznek fel. Végzettség most jelen esetben mindegy mert 5 évig tanultam érettségi után diplomám is van gazdasági szakon meg okj szakmám is de ebbe ne menjünk most bele. A lényeg az hogy mindegy mi a szakmája az embernek az interneten nem lehet jól fietésű munkákat találni munkát lehet de ami normális megélhetést is biztosít olyat nem. Mégis sokan keresnek fél millió körül vagy e fölött.

27/F


2020. jan. 27. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem kell mindent elhinni, ezen az oldalon mindenki milliárdos playboy.
2020. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Kezdő fizetésnek nem igazán adnak nettó 5-600at. Pár év tapasztalattal viszont elérhető ha jó a végzettséged és jó helyen, jó munkában szerzel tapasztalatot. Nem egészen értem hogy jön ide az órabér, ezek nem órabéres munkák. Nettó 300-ért kezdőként is találhat magának munkát valaki Budapesten ha megfelelő a végzettsége (pl. gazadasági, mérnöki, stb.) protekció nélkül. És ezek nem valami szupertitkos, soha-meg-nem-hirdetett munkák. 1-2 év tapasztalattal már könnyen találhat magának az emeber nettó 300-at fizető munkát (megintcsak: megfelelő végzettséggel, nem tanárként, nyelvészként, stb.).
2020. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

[link]


Na hagyjuk mar. Lindinen mikor jartal utoljára? Hogy ne volnanak allasok, kb heti 2-3 megkeres uszik be linkdinen. 5 ev feletti tapasztalattal a br 1 misi simman megvan kb mindenbe itba. Csak tanulni kell es eljarni interjuzni...

2020. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

1. A jól fizető helyek, nem terítik ki a lapjaikat az álláshirdetésekben.


2. Jól fizető pozíciókra általában fejvadászok keresnek embereket.

2020. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy jönni fog valaki az informatikával. Engem annyira hidegen hagy az informatika és nem is tanultam annak nem is szeretem nem is szeretnék benne dolgozni. Nem csak Informatikai állások a jól fizetők hanem például konténer pakolás ahová szintén nehéz bekerülni de nagyon jól fizet. vannak ismerőseim akik csinálják és egy konténer után fejenként kapnak 6-10 ezer forintot és egy nap mondjuk van 3-4-5 az azért elég jó pénz és még csak diploma sem kell hozzá meg szakma. De nem hídetik ezt a munkát sem mert megvannak rá az emberek. Vagy csak ismerős utján lehet bekerülni. Tehát rengetek olyan munka van ami nagyon jól fizet diploma sem nagyon kell hozzá de nem hírdetik a nyilvánosság előtt úgymond.
2020. jan. 27. 20:49
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sírjál még egy êvet itt a konténerpakolós meló után. Az az irgalmatlanul nagy biznisz. Hánykérdéstfogsz még feltenni erről, h hol vannak a jól fizető munkák?
2020. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: Téged ez mit zavar hogy sokan megkérdezik ezt? Nyilván senki nem akar élete végéig nyomorogni kevés fizetésből ezért megkérdezik hátha lesz olyan értelmes is okos ember hogy válaszol egy kérdésre mert választ még senki nem adott senkinek. Tegyük fel hogyha én 1 milliót keresnék havonta és valaki megkérdezné hogy hogyan lehet jól fizető munkákat találni akkor adnék arra vonatkozóan útmutatást hogy mivel érhető el vagy hogyan kell nézni munkát és nem keresni és stb.
2020. jan. 27. 21:21
 8/14 anonim ***** válasza:

Szóval mégsincs diplomád, máskülönben miért keresnél a diplomát nem igénylő munkák között és miért írogatnál a kérdésben is órabérről meg protekciós munkákról? Ki vágyna konténer pakolásra diplomával?

Diploma nélkül valóban nem lehet kezdőként nettó 300-at keresni, de egy jó szakember pár év tapasztalat után sokszorosát is megkeresheti ha szorgalmas és jól dolgozik.

Diplomával kezdőként is könnyen lehet nettó 300-at keresni, nekem nem informatikusként 8 évvel ezelőtt a kezdő fizetésem nettó 230e volt. 27 évesen diplomásként (feltételezve, hogy érettségi után rögtön továbbtanult az illető) már simán meg lehet keresni nettó 4-500e gazdasági, mérnöki végzettséggel Budapesten (Miskolcon, Nyíregyházán, Debrecenben, stb. keleti országrészben már nem olyan egyszerű)

2020. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez a konténerezés is olyan városi legenda mint a kínaiaknak kamion rakodás csillió forintért? :D
2020. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem válaszoltuk meg? Írtam, hogy fejvadászok keresik a jól fizető állásokra az embereket.
2020. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!