Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Call center vagy ruházati...

Call center vagy ruházati eladó? Ez a 2 lehetőség lenne részmunkaidőben. Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Egyikben sem dolgoztam még, lehet fel se vesznek, még nem pályáztam meg egyiket sem.

Nem tudom mi szól ellene/mellette.

Kérlek indokold is meg miért, az nekem csak úgy segítség.


2020. jan. 29. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Calll center
2020. jan. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%

Megpályázni mindkettőt megpályáznám.


Viszont ha választani lehet, akkor ruházati eladó.


Ritka borzalmasnak hangzik a call center, mint olyan, egész nap, megkötötten ülsz és telefonálsz. Ha tukmálni kell, hideghívás stb, akkor para is a jutalék miatt illetve maga a dolog tök etikátlan (nem attól a szerencsétlentől, aki csinálja, mert nincs más, hanem aki kitalálta az egészet).


Áruházban dolgoztam már, egész nagyban, nem ruhabolt és az nem volt rossz.

Elfáradtam az álldogálásban és rossz volt, hogy órákig ki kellett bírni evés nélkül (sokszor keveset eszek), de amúgy jó volt és az idő is egész jól eltelt.

2020. jan. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!