Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyen 12 órában nincs...

Munkahelyen 12 órában nincs szünet. Naponta egyszer este tudok enni. Hol lehet egy ilyen munkahelyet jelenteni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 09:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
22%
Hazudsz.
2020. febr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
67%
Nem biztos, hogy hazudik, vannak ilyen munkahelyek.
2020. febr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Koplárovics Béci ***** válasza:
83%

Munkaügyi felügyelet. De ennyi erővel te is beadhatod a felmondásodat. Előszöris mert a helyzet egy esetleges büntetés után sem biztos, hogy javulni fog. Másodszor pedig ha kiderül, hogy ki dobta fel őket (és ki fog), akkor megoldják, hogy sírva menekülj onnan.

Ugye van terved a munkahelyed megszűnése esetére?

2020. febr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Milyen vicces hogy nincs olyan hozzászólás ami a munkavállaló mellett áll ki. Nyilván ha lenne lehetőségem máshol dolgoznék. Az hogy itt kell dolgoznom nem jelenti azt hogy a munkáltatónak nincsenek kötelezettségei.
2020. febr. 2. 09:41
 5/34 anonim ***** válasza:
45%

Ehetsz reggel is!


Nekem is volt olyan munkahely, ahol kétszer 5 perc volt engedélyezve, reggel 5.45-re mentem és másnap 6.00-ig voltam, 2 alkalomnál többször mentél WC-re levontak minden alkalomra 1 órát a munkaidőből.

2020. febr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Nem akarlak megbántani, de te egy rabszolga vagy. Ami jár az jár!
2020. febr. 2. 09:52
 7/34 anonim ***** válasza:
85%

Ez autóalkatrész szállítóknál gyakori munkarend, érdemes feljelenteni őket lehet nagyobb büntetést is kell fizetniük, ha lenne más szabálytalanság és tudod bizonyítani mondjuk nem fizetnek túlórát vagy korábban kell ott lenned telephelyen akkor az további alkupoziciót jelenthet és akár mondhatod hogy közös megegyezéssel elmész és fizessék ki ami jár 1-2 millió vagy találkoztok biróságon.

Sokan így letudtak gombolni pénzeket ezekről

2020. febr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
88%

És téged mi akadályoz meg abban, hogy megállj és egyél.


Ha éhes vagyok elsz@rom, hogy megy a szalag és nincs elvégezve a munka. Ha kirúgna ilyen miatt, akkor egyből meg megyek a munkaügyi bíróságra.

2020. febr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%
Hogyhogy nincs szünet? Felállsz és kimész. Ha kérdőre vonnak megmondod hogy szünetre van szükséged. Én kétóránként ezt csináltam, szarok én rá mi a rend, emberből vagyunk. De milyen munkahelyed van, mi a feladat?
2020. febr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Ez nem megoldás utolsó. Az összes munkavállalónak jár a szünet, nem csak magammal foglalkozok.
2020. febr. 2. 10:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!