Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy AMWAY-ügynök...

Mennyit keres egy AMWAY-ügynök, illetve milyen fizetési rendszer van? Jutalékos vagy termékeket vásárolhat kedvezményesen, bizonyos forgalom után?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 08:56
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Szeretném,ha csak olyanok írnának,akik üzletkötőként dolgoznak ennél a rendszernél.Az AMWAY honlapját néztem,e-mailt is írtam (amire még nem reagéltak vissza).Ha esetleg valaki megosztaná a tapasztalatait,megköszönöm.
2008. nov. 20. 09:00
 2/21 yuda ***** válasza:
60%

belekóstoltam már jó pár éve.tényleg ezt akarod?


belegondoltál a visszautasítások terhébe? szerintem nem!a sikertelenséget feldolgozni a legnehezebb! vannak erre persze ilyen teljesen kifordult,szinte már agymosás szintű kurzusok,amibe téged is belevisznek,hogy hogyan dolgozd fel= "ne csüggedj,ezzel is közelebb kerültél egy üzlethez..stb"-de ebből a vezetők élnek csak jól-de kellenek az olyanok,mint te akiket bepaliznak,hogy dolgozz rájuk /a te munkád után jutalékot kapnak/.nekik megéri,te meg vagy e olyan értelmes,hogy átláss ezen az kábításon?

sosem hallottál a piramis rendszerről?...tudod ,van egy csúcsa-na! ezek járnak jól,akik elkezdték.

2008. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%

Az Amway "ezer éve" futó projekt. Így ha kimész az utcára és elkiáltod magad, hogy Amwayt vásárolnál, tuti, hogy ötvenen állnak sorban, hogy ők is üzletkötők... Kicsit túltelített a dolog, ez pedig pont az MLM miatt szükséges.

MLM szinten azok járnak jól, akik elindítják, és az első pár kör üzletkötő, hiszen ők lesznek az "atyjai" az egész rendszernek. Aki már a sokadik szint utáni szintek alsó fertályában vannak, azok csak termelnek úgy, hogy nekik nem fogja megérni. Az Amwayba pedig már nem tudsz belépni "első körösként", hiszen már mindenki azt csinálja.

2008. nov. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
köszi,hogy megosztottad a kellemetlen tapasztalatokat,de szeretek belekóstólni mindenbe,amivel lehet,hogy nincs különösebb nyernivalóm,de legalább kipróbálom,és a saját bőrömön tapasztalom,aztán vonom le a következtetést.Továbbra is várom a válaszokat,ahol konkrétumokat is írnak,pl:jutalékos rendszer van-e stb,a kérdésem is erről szólt.Egyenlőre információkat gyűjtök,hideget-meleget egyaránt.
2008. nov. 20. 11:13
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem hogyha elmesz egy AMWAY rendezvenyre, akkor ott minden infohoz hozza tudsz jutni.

Ezek a termekek nagyon jok, de sajnos Magyarorszagon az emberek nem tudjak megfizetni, hiszen 1 Ft miatt elmennek egy masik uzletbe (teljesen jogosan).

De en kulfoldon elek, es azert itt mashogy mukodik, nem regen rendeltem toluk izzadasgatlot, mert nagyon jo, es persze a holgyike aki kihozta a termeket, mar kerdezte is hogy nincs e kedvem beszallni az uzletbe, o mar 7 eve csinalja. De csak munka mellett, ez nem a fo munkaja.

Ezt csak azert irtam le, mert nem az AMWAY termekekkel van a problema, meg hogy rengeteg az uzletkoto Magyarorszagon, hanem sajnos azzal, hogy nincs aki megfizesse ezeket a termekeket.

Szerintem a neten nezzel jobban utana, talan probald ugy, hogy irsz, szeretnel rendelni! Tuti azonnal jelentkeznek. Akkor pedig rakerdezel a munkara!

Sok sikert!

2008. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
Annak érdemes belekezdenie,aki olyan helyen dolgozik,ahol sok ember megfordul,tehát van arra lehetőség,hogy újra és újra más embereknek forgalmazhasson.Jó példa a környezetemből:a barátnőm édesanyja tanár,számos helyre jár korrepetálni,talán ennek is köszönhető,hogy jobban tudja "teríteni" az árut,és még házalnia sem kell.(Az első időben kellett neki is,hiszen a "szamárlétrát" meg kell mászni/ a tanulópénzt meg kell fizetni)Igen,van ez a fajta "szerezz újabb ügyfélt"-dolog,de már az is félsiker,ha van állandó vásárlóköröd,akikre mellesleg nem gagyit sózol rá.(Amwaynél is működik a visszafizetéses rendszer,ezzel is sokan visszaélnek,ilyenkor pedig nem benned van a hiba,hanem az emberek alapmentalitásában)A termékek jó minőségűek,viszont elég drágák,de hidd el,vannak emberek,akik csak fitymálják őket a magas árfekvés miatt,amikor meg kiábrándulnak az olcsó,de sz*r (használhatatlan)termékekből,rájönnek,hogy a minőséget meg kell fizetni.Valaki azt tartja,hogy erőszakosak az ügynökök és tukmálnak.Kérdem én:A nagykereskedések nem bombáznak az akciós árajánlataikkal lépten-nyomon,meg még a reklámot is megfizettetik veled,mert az nekik bizony pénzbe kerül?!Persze,vannak,akik már az elején kiábrándulnak az egészből,mert engednek a környezetük lehúzó véleményére,illetve akkora elánnal indulnak,hogy ők majd ebből fognak megélni (ha nem,akkor meg le van sz_rva,nem csinálom tovább!),nem a piramis rendszer közepén kell ám elkezdeni karriert csinálni,amíg az "alap" sincs meg.Ha gondolod,átmehetünk privátra,biztosan sokan nem értenek itt velem egyet,ezért meg kár a gőzért.
2008. nov. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Engem foggal-körömmel be akart szervezni egy nő egyszer. Hogy vásároljak tőle, mert az hú de jó lesz (az ő pénztárcájának), meg menjek el előadásra(ami ott derül ki hogy fizetős). Arra hivatkozott, hogy úgyis kell a háztartásba mosópor, sampon, tudfürdő, stb, egyéb szerek, és ha már veszek akkor miért nem úgy veszem meg hogy még kedvezményem is legyen rá? Talán mert amit most használok, nekem az is elég márkás (pl.: nivea tusfürdő), jó időbe telt kikisérletezni hogy a bőröm is szeresse, és nekem ez megfizethető. Mikor kéárdeztem, hogy mégis mennyibe kerülnek a termékek az amway-nél, az volt a válasz, hogy "nem a termék ára a lényeg". Dehogynem kisanyám, mert nem mindegy hogy a havi fix fizetésemből 5 vagy 15 ezret költök egy hónapban tisztálkodási és tisztító szerekre. Nagyon nem mindegy. 2 hónapon át fűzte a fejemet, de ma is csak annyit tudok róluk, hogy baromi drága, egy árat sem tudtam meg, mert arról bőszen hallgatott, úgyhogy elküldtem melegebb vidékekre hülyíteni mást. Amúgy asszem jutalék is van, meg kedvezményes vásárlási lehetőség is.
2008. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk,ez valóban jellemző rájuk,hogy mellébeszélnek direkt,semmi konkrétumot nem tud meg tőlük az ember.
2008. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Röviden tömören válaszolok MLM rendszer ennek nézz utána.
2008. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%
Az Avon/Oriflame stb. azért közkedveltebb,mert megfizethetőbb és nem akarnak belevonni senkit sem drasztikus eszközökkel se a vásárlásba,se a későbbi forgalmazásba.
2008. nov. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!