Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez lehetseges vagy a fonokom...

Ez lehetseges vagy a fonokom fejeben letezik ez csak?

Figyelt kérdés

Februar vegen koltozik uzletunk a belvarosba es azt mondta nekem hogy ki szeretne jelenteni es alkalmival pedig be , eddig oke, DE hogy en igenyeljem a munkanelkuli segelyt hogy meglegyen a normalis fizetesem !!!!???? Mert hogy itt napi 10oraba heti 4 nappal kerestem 120-130ezret , de a varosba kevesebb oraszam/nap miatt nem lesz meg ez a fizetesem, o nem akar fix osszegben meg egyezni , igy csinaljam ezt amit mondott.

Csakhogy nem lehet a segelyt meg az alkalmi munkat ossze egyeztetni nem ? Ezer a nav megis buntethet ?? Ha en felveszem majd ra par napra mar alkalmival be vagyok jelentve , szerintem ez hulyeseg es dobbenet



2020. febr. 3. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

A munkanélküli segély az csak 3 hónap max.

Ha te alkalmival dolgozol is közben, akkor is max. 4-5 hónapig lesz.

Utána ki se kell rúgnia, hiszen az alkalmi pont erről szól: hogy igazából nem vagy a munkása.


Ha ki szeretne jelenteni, akkor fizessen végkielégítést!

2020. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
a főnököd nem norális.
2020. febr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ugye !! szerintem se ....
2020. febr. 3. 17:56
 4/7 anonim válasza:
92%
De egyébként lehet alkalmi munkát vállalni az álláskeresési járadék folyósítása alatt. Havonta maximum 15 napot. De ilyet még nem hallottam, tényleg fura a főnököd. xD
2020. febr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos elérkezett az idő, hogy új munkahely után nézzel. Innentől, ilyen lépés után semmi jóra ne számíts annál a cégnél.
2020. febr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Meg akarja spórolni a végkielégítést.

Ha buta vagy, akkor sikerülni is fog neki.

2020. febr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

"De egyébként lehet alkalmi munkát vállalni az álláskeresési járadék folyósítása alatt. Havonta maximum 15 napot."


Lehet, de ha több munkaadónál dolgozol (általában egy helyen köt veled két partnercég szerződést és akkor kijátszható ez a 15 napos korlátozás), akkor egész hónapban dolgozhatsz és kapod mellé az FHT-t is.

2020. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!