Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki ráismer erre a munkára?...

Valaki ráismer erre a munkára? Valami munkahelyi jólét felelős (leírásban folytköv! )

Figyelt kérdés
olvastam egy hirdetést egy munkáról amiben cégekkel együttműködve a feladat az, hogy a munkahelyen dolgozó emberek mindennapjait jobbá tegyék. az dolgozók elmondják, hogy mi az amit máshogy szeretnének, és ennek megfelelően valami változást kell előidézni. pl ha jobban meg akarják ismerni egymást akkor egy közösségi tér kialakítása a munkahelyen belül, és sok hasonló apróság. a facebookon láttam erről egy hirdetést de elfelejtettem mi ennek a neve és azóta nem találom...ötletek?

2020. febr. 4. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Láttam valami hasonlót, de az inkább olyan volt, hogy igazságos jutalékrendszer kialakítása (bár nem olvastam végig, mert nekem nem releváns).
2020. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!