Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biztosítási ügynök titkárnőjén...

Biztosítási ügynök titkárnőjének lenni nehéz?

Figyelt kérdés

Titkárnőnek tanulok de emellett kellene valamilyen állás is. Eddig részmunkaidőben voltam egy bútorboltban eladó, de mint írtam titkárnőnek tanulok, meg gimnáziumi érettségim is van.

Találtam egy álláshirdetést amin biztosítási cégben keresnek "adminisztrációs munkára" titkárnőt.

Pályakezdőként, nyelvtudás sem kell...


Milyenek ezek a munkák?

Nagyon nehéz? Mit kellene csinálnom?


A válaszokat előre is köszönöm!


20/L



2020. febr. 5. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel hideghívás, jobb esetben időpontegyeztetés.
2020. febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem valami évek óta működő biztosítási brókercég, kialakult ügyfélkörrel, akkor nem hiszem, hogy érdemes ilyesmivel foglalkozni.


Ha annyira telefonálgatni akarsz, inkább jelentkezz valami telefonos ügyfélszolgálati munkára, multinacionális cégekhez (akár biztosítóhoz), ott be leszel jelentve, időben megkapod a fizetésed és telefonálgathatsz egész nap...

2020. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Cége válogatja, de általában ilyenkor a napi dokumentumok postázására keresnek titkárnőt. Email küldés, skennelés, nyomtatás, ilyesmik. Nálunk például csak ennyit csinál a titkárnő. De ha érdekel a munka jobban, akkor kérdezz rá, hogy kell e hideghívást csinálnod. Ha kell akkor meg egyszerűen nemet mondassz a munkára.
2020. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem nagyon gondoltam komolyan hogy kell nekem azaz állás, inkább csak kíváncsi voltam.


Köszi a válaszokat :)

2020. febr. 8. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!