Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az tényleg igaz hogy huszonéve...

Az tényleg igaz hogy huszonéves fodrászok nettó 600-700 ezret keresnek havonta?

Figyelt kérdés

2020. febr. 6. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez függ attól, hogy hol dolgoznak, mennyit és mennyiért. Pesten szerintem vígan keresnek ennyit. Nekem 1 óra alatt vágja le a fodrász a hajam, 5000-be kerül. És ő közepesnek számít ár szempontjából, vannak nála drágábban dolgozik is. Jah és 80km-re vagyok Pesttől, ott milyen árak lehetnek
2020. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A bevételük (a jobbaknak) lehet ennyi. Csak ez nem az, ami megmarad nekik.
2020. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de abból veszi meg a festéket, meg a sampont is, amit elhasznál a vendégekre.
2020. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Siman kereshetnek ennyit, de nem a tipikus eletunt, a munkat csak letudni akarok.
2020. febr. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Az én fodrászom 25 ezerért fest és vág. Ez kb 2 óra. Napi 4-5 vendége van így. Budapest belváros. Az nagyjából 2 millió havonta (mindig tele van, 1 hónappal előre kell időpontot kérni). Ha levonom a bérleti díjat, anyagokat, vállalkozás költségeit akkor valóban 600-700 is lehet. De ő már 10en éve csinálja, eléggé nyomja a marketinget és a legdrágább anyagokat használja.
2020. febr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Kb bármilyen szakmában ha magadnak csinálod és nem vagy szernecsétlen keresel katázva 600-1M nettót. ÉS igen, ehhez jóval többet kell dolgozni mint napi nyolc óra, és igen ha két hétre lebetegszel, elutazol akkor ugrott a bevétel. És igen, magadnak kell intézni mindent.
2020. febr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Nézzünk egy férfi fodrászt. Tegyük fel, hogy egy hajvágás fél óra és ezért 3 ezret kér el. Napi 8 órát dolgozik és mivel jól menő fodrász, naponta 7 órát ténylegesen dolgozik is, tehát van 14 vendége. Ez napi 42 ezer forint bevétel.

Átlagosan dolgozzon havonta 20 napot (nincs fizetett szabadsága!), ez havi 840. Kifizet KATA-ra havi 50-et, az üzlethelyiséget bérli mondjuk 80-ért, az eszközeinek cseréje, egyéb felhasznált anyagok ára egy hónapra leosztva mondjuk legyen megint átlagban 50. Így marad a végén 660 nettó. Szóval igen, kereshetnek annyit.


Csak hát ugye sok a bizonytalanság. Szerintem nem tud egy fodrász sem ilyen kihasználtsággal dolgozni, amit én írtam, tehát nem 8 órát lesz bent, hanem 10-12-őt. Hétvégén is dolgozni fog, mert sokan csak akkor érnek rá. Lehet, hogy drágább egy fodrászathoz megfelelő üzlethelyiséget bérelni (fingom sincs), nem tudom pontosan milyen egyéb költségei vannak (az 50-nél csak a hasamra csaptam).

2020. febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fodrászomnál egy tőfestés 24eFt. Hónapokra elég be kell jelentkezni hozzá, mert fullosra van vendégekkel.Simán kereshet ennyit-még nettóban is.
2020. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!