Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismertek otthonról végezhető...

Pszicho88 kérdése:

Ismertek otthonról végezhető részmunkaidős (napi 2-4 órás) internetes munkákat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenlegi munkám mellé szeretnék találni részmunkaidős állást. Reggel 7-től dolgozom délután 4-5-ig. Olyan munka érdekel, amit otthonról tudnék végezni napi max 2-4 órában.


Köszönöm előre is.



2020. febr. 7. 00:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Skype -os oktatás. Mihez értesz?
2020. febr. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Az biztos nem.

Facebook moderátor/admin, web admin, hirdetéskezelő, online értékesítő, amik érdekelnének. Ma néztem is állásokat, de semmi értelmeset nem találtam. Eleve kiesnek a teljes munkaidősek és ahol mondjuk középfokú nyelvtudás kell. Angol alapom van, ezen kívül a legjobb lenne, ha nem kéne telón kommunikálni, csak minimálisat és a munka nagy része netes szerkesztés, vagy weboldal kezelés lenne. Nem vagyok se programozó, se weblapkészítő. Ha az lennék nem itt kérdezősködnék. :)

2020. febr. 7. 01:05
 3/18 A kérdező kommentje:
Ami még fontos, hogy max heti 15-20 órát tudnék rászánni, tetszőleges napi időbeosztásban.
2020. febr. 7. 01:06
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Tehát semmihez sem értesz, de olyan munkára vágysz, amilyet mindenki szeretne?
2020. febr. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

:D


Hát persze.

De te még ennyihez sem értesz, mint én, mégis itt kritizálsz engem, azért mert utálod magad és mások is téged. Nem gondolod, hogy ideje lenni kilépni ebből?

2020. febr. 7. 03:39
 6/18 A kérdező kommentje:

Kis lófasznyi pénzecskére vágyom a kieg munkával.

:)

havi 80 órával

60-140 ezer Ft

2020. febr. 7. 04:00
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem fogsz találni vagy csak nagyon nagy szerencsével. Inkább ismerősöknél érdeklődj. Tavaly több hónapig kísérleteztem ezzel, én is ilyet kerestem, de az derült ki, hogy a mellékfoglalkoztatást nem nagyon támogatják. Amit 4 órásként hirdetnek meg, az általában csak papíron 4 órás (bejelentés miatt), de valószínűleg ezek is inkább teljes munkaidőt jelentenek.
2020. febr. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
webcam modell, bebaszós live...amit szeretnél...
2020. febr. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Kedves kérdező!

A 4#-es csak elmondta a lényeget, és nem utáljuk őt, és ő sem másokat.


Mondjuk kezd ott a pénzkeresést, hogy tudod kezelni a kritikát/realitást. Ha ezzel megvagy, már meg is van a megoldás a problémádra! 😁

2020. febr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom 4-eshez és 9-eshez: szépen felsoroltad, hogy mi az, amihez nem értesz, nem is akarsz - csakhogy pont ezek azok a dolgok, amiket otthonról lehet végezni.


Ha az angolodat fejlesztenéd, lehetne fordítás otthonról.

Weblapot akarsz kezelni, de nem vagy programozó és webfejlesztő - akkor hogy?


Igen, ismerek otthonról végezhető munkát: fordítás, programozás, weblapfejlesztés, online marketing.


Az online értékesítéssel meg tele a net - az pl. miért nem jó? Nem is főmunkaidős, akkor csinálod, amikor kedved tartja.

2020. febr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!