Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki hogy halad az álláskereséss...

Ki hogy halad az álláskereséssel? Milyen hamar hívnak egy leadott jelentkezés után?

Figyelt kérdés

20 állásra jelentkeztem 1 hete,abból 2 megkeresés lett és abból a 2-ből egy db interjú. A megpályázott állások 90%-ánál minden elvárás meg van.

Mire számíthatok? Lehet, hogy a HR-esek bevárják,amíg összegyűlik x CV és csak utána kezdenek telefonálni? Az előző cégemnél is hetekig bevárták a jelentkezéseket és csak utána kezdtek behívni. Esetleg HR-es is írhatna. :)



2020. febr. 7. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
A mostani munkahelyemen már évekkel ezelőtt dolgoztam. Amikor munkanélküli lettem körülnéztem, beszélgettem ismerősökkel, aztán a volt főnökömet is megkérdeztem mi a helyzet és pont kellett neki egy ember. Szerencsére jó viszonyban váltunk el így egyből fel is vett.
2020. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2019 februárja óta kb. 200 állásra jelentkeztem. Ebből 10 helyen voltam interjún, a többi nem jelzett vissza. 1 felvett. Jelenleg dolgozom, de váltanék hasonló területre (beszerzés).
2020. febr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Én is beszerzési területen keresek. Budapesten dolgozol?
2020. febr. 7. 10:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1-2 napon belül szoktak hívni. Interjú után 3 nap múlva kezdenek el érkezni az ajánlatok.
2020. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Változó, inkább ne általánosíts a válaszok alapján. Nekem is volt, hogy felhívtak másnap és olyan is, hogy x nap múlva. Én is keresek másik állást, de elképesztő... Mindegy, keresek tovább.
2020. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Decembertől 15 állásra jelentkeztem, 4 interjúm volt, 0 felvétel, a többi helyről vissza sem jeleztek még. A 4 interjúból 3-at én utasítottam vissza, messze volt, vagy semmit se akartak fizetni. Van állásom, én is csak váltani szeretnék, nekem nem sürgős szerencsére.
2020. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Baranya és Tolna megyében kerestem, most hétfőn kezdek el egy pécsi cégnél fuvarszervezőként dolgozni. Sajnos ennyit tudtam változtatni, persze relatív kevés pénzért.
2020. febr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elmaradt hogy én voltam a február 7 10:07 válaszoló.
2020. febr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!