Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mit érdemes...

Szerintetek mit érdemes felnőttként tanulni?

Figyelt kérdés

A jelenlegi munkahelyemen nagyon keveset keresek, meg nem is vagyok annyira embercentrikus, itt meg folyamatosan emberekkel kell foglalkoznom.

Jó lenne valamilyen tanfolyamot elvégezni, ami piacképes, el lehet vele helyezkedni és keresni is lehet vele normalisan. Tudom, hogy nem kívánságműsor, de nem szívesen foglalkozom emberekkel, mármint nem egyfolytaban. Én azt a munkát szeretem, ahol megmondják mit csináljak és én elvégzem a feladatom. Marketing és reklámügyintézős okj vizsgám van, de fogalmam sincs miért végeztem el.



2020. febr. 7. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem érdemes már alkalmazotti munkában gondolkodni. Mivel szinte már csak a pénz számít ezért a cégvezetők nem arra törekednek hogy emeljék az alkalmazottak fizetését hanem hogy nekik megérje és minél több legyen a tulajdonosoknak. Dolgozhat az ember bármilyen szakmában akkor sem fog milliókat keresni mert egyik cégnek sem ér annyit a munkája ebben az országban. Tanulj egy olyan szakmát amivel tudsz vállalkozni és építs egy saját céget mondjuk egy egyéni vállalkozást aztán ha az megy meg több a bevétel is akkor érdemes akár kft-t is csinálni.
2020. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
teljes mértékben egyetértek az #1es válasszal.
2020. febr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
23%
Így van, vállalkozni kell, ne várd, hogy más adjon neked pénzt, munkát és más gazdagítson meg, mert nem fog.
2020. febr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!