Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kereshetnék többet ha...

Hogyan kereshetnék többet ha nagyon lusta vagyok?

Figyelt kérdés

Jelenleg 6.00 tól -14.20 ig dolgozom hetente 5 napot. Teljesen stresszmentes a munka, nagyjából 4-6 órát dolgozom belőle azt is nagyon laza tempóban. De a fizetés is rendkivül rossz, ami netto 144 ezer Ft, néha több ha van ünnepnap is ledolgozva.


Nincs értékes képzettségem,érettségim van,illetve van nagyjából egy középfokú angol tudásom,plussz szakács okj már 10 éves közétkeztetési tapasztalattal.


Nem tudom hogyan növelhetném a bevételemet,ahol több fizetést látok halálra kellene dolgoznom magam extrém stressz mellett, és egy kis nyomorult 50 ezer többletért szerintem nem éri meg.



2020. febr. 9. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem tanulsz valami értelmeset?
2020. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Időm és pénzem lenne hozzá.

A kérdés az hogy mit tanulhatnék aminek értelme is van(meglehet keresni netto 300 körül legalább)?

Programozáshoz,informatikához,müszaki dolgokhoz nincs adottságom.

A szakmákban meg a nehéz/középnehéz fizikai munkák kizárva.

2020. febr. 9. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el valahova szakácsnak
2020. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
menj el kamionozni
2020. febr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jelenleg is dolgozom szakácsként dolgozom ennyi kispénzért, a menüt lefőzöm könnyedén. Olyan nagyon jó fizukat nem látok a környéken, kijön netto 200 ra de akkor semmi szabadság nincs, és több mint 12 óra adott, a vendéglátás nagyon alja dolog Magyarországon.


Vezetni nem tudok,nincs jogsim, ennyi pénzből fölöslegesnek érzem az autó gondolatát is, utálom szórni a pénzt feleslegesen és csak legszügségesebb dolgokra költök hogy minél több pénzt tudjak megtakarítani, az autó pedig luxus netto 500 alatt. Szóval így a kamionozás ötlete hallott mivel mégcsak jogsim sincs.

2020. febr. 9. 16:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor tanulj nyelvet és menj külföldre szakácsnak


Szerinted mindneki 500ezret keres akinek autója van?

2020. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, de szerintem luxuscikk amelyet én semmiképpen sem engedhetek meg magamnak illetve rengeteg ember van akik nem engedhetnék meg maguknak mégis erőn felül tartnak egy autót.
2020. febr. 9. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!