Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az europassos önéletrajz...

Az europassos önéletrajz sablon mennyire jó egy pályakezdőnek? Vagy van annál jobb sablon?

Figyelt kérdés
Eddig közigálláson próbálkoztam ahova volt is jó sablon viszont azt nem használhatom fel egy gyárban. Még akkor sem ha irodába jelentkeznék a gyárba.
2020. febr. 12. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A professionos is jó
2020. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 TappancsMancs ***** válasza:
78%
HR-esek nem szeretik az europass önéletrajzot, mert áttekinthetetlen. Sokkal jobbakat találsz annál. Szerintem semmiképpen se küldj europassosat, sehova se, legyen valami okés és az bárhova mehet.
2020. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Na és ilyenhez tudtok tippet adni?

Mondjuk nekem a legátláthatóbb még mindig az amit a közigállásos állásokhoz kell beadni. Csak szerintem azért sem lennének oda.

2020. febr. 12. 17:57
 4/15 anonim ***** válasza:
9%

Én europasst használok, még soha nem éreztem, hogy hátrányom lenne belőle. Az egyik legjobban átlátható sztem.

Pályakezdőként beírtam a szakmai gyakorlatokat is, hogy szebben mutasson :D 10 év elteltével arra már nincs szükség, de azóta is ugyanazt használom. A legutóbbi munkahelyen meg is dicsérték hogy milyen jól van megírva.


A hresek utálják az europass dumát még csak és kizárólag itt gykn olvastam.

2020. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Canva.com

Van egy csomó sablon. Én is innen használom az egyiket és soha nem volt gondom vele.

2020. febr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Én így strukturáltam:


Személyi adatok + fénykép

Szakismeretek

Számítástechnikai ismeretek

Munkatapasztalat

Tanulmányok

Nyelvtudás

Egyéb (jogosítvány, gépkezelői ha van, stb.)

Hobbi (egy sor elég)


Europasszos szerintem sem a legjobb, egy az egyben semmiképp nem használnám. Lényeg hogy max 2 oldal legyen (3 ha idősebb vagy és minden munkahelyet fel akarsz tüntetni), vázlatosan felsorolva a dolgokat.

2020. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Europass 15 éve kiment a divatból

Csinálj egyedit!

2020. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi. Viszont hogy lesz egyedi a úgyis azokat a dolgokat írom bele pontokba szedve amit a többibe is?

Vagy írjak kisregényt hogy ide jártam oda jártam? :)

2020. febr. 12. 20:12
 9/15 anonim ***** válasza:
22%
Egyedi: kinézete pl skillek diagramokon ábrázolva
2020. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nagy bullshit ez az "egyedi" önéletrajz duma, már kivagyok tőle. Ha a HR-es p1csa arra sem veszi a fáradtságot, hogy átfusson egy 2 oldalas vázlatos önéletrajoz, akkor sz@rjon sünt!


Küldd el neonzöld hátérrel az elég egyedi....

2020. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!