Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a dunavarsányi IBIDEN-nél végzendő operátori munkával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A munkahelyi hangulatról sokat olvastam, az egyértelmű, hogy pocsék sajnos. Engem ennek ellenére viszont érdekelne a munka. A gyártósori, összeszerelői munka részletei. Mit kell csinálni egészen pontosan és mennyire nehéz, mennyire összetett? Bárki megtanulhatja? Van itt valaki, aki ott dolgozik/dolgozott?

2020. febr. 13. 18:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig kiadták probléma nélkül mikor menni akartam. Dehát ez is főnök függő. Aztán egy időben a műszakos adminisztrátornak kellett jelezni a szabi igényt, az meg pláne beírta mindenkinek, amikor menni akart.
2020. máj. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jól hangzik! Köszönöm az összes választ, sokat segített :)
2020. máj. 14. 05:37
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia a 11es nem én voltam.

De igen,úgy van ahogy mondta viszont a szabadság igényt jelezni kell előtte legalább 1 héttel.

Sokan az adminisztátortól kéreckednek, ő jön minden műszak kezdetekor a jelenlétiívvel és akkor tudod neki mondani.

Én viszont a műszakvezetőt kaptam el mindig vagy a dohányzóban vagy megkerestem szünteben és ott beszéltem meg vele.

Szerencsés helyzetben leszel ha az én volt műszakvezetőmhez kerülsz Arielnek hívják. Nagyon jó ember! Ha csak 1 szabadnap kellett azt meg a csoportvezetőnek is mondhatod.

2020. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

3 és fél hónapja dolgozok itt a downstream-en. Nekem nincs bajom az emberekkel, van egy kettő operátor aki szemét, de mondj egy olyan munkahelyet ahol nincsenek ilyenek:) le kell szarni őket. Egyébként a be tanítás egész jó, meglehet tanulni a dolgokat. Azt mondják itt kell a legtöbbet dolgozni, de szerintem ugyan olyan mint a többi, max 5%al dolgozol többet itt.


A pénz is jó. Nekem legutóbbi 240 volt nettó. Következő elvileg még több lesz. Negyedéves bónusz is van +40 ezer. Ha egy hónapban nem hiányzol egy napot sem az megint +10ezer. Illetve nem rég volt 9%os béremelés.


Szálló is van annak aki Budapesttől 120km-től messzebb lakik. A szálló nem rossz, 3 ágyas szobák, és a folyosón megtalálod a konyhát, mosdót. Ha a pároddal jössz akkor mehetsz a hotel részre 2 ágyas szobába ami 12 ezer havonta. Ott a szobába van a zuhanyzó és a wc is, tehát csak mosni kell kijarni.


Céges busz visz hoz. Szép kártya is van. Születés napi hónapodban pedig asszem kedvezményesen tudsz vásárolni bufebol vagy valami ilyesmi.


Szóval összegezve nem egy rossz munkahely ez, az, hogy vannak szemét emberek ezen nem értem miért lepődnek meg. Minden helyen vannak. De pl én a downstream-en 2 embert nem bírok csak.


Akik szidják az ibident azok csak lusták akik nem akarnak dolgozni, nem akarják megtanulni a dolgokat és inkább állítják a sok hulyeseget.

Az ibidennél dolgozni kell de legalább meg is kapod érte a pénzed. Nem minden gyár ad 200+ ezret nettóba. És ez csak az első szint, mikor operátor vagy. Innen már csak feljebb van ami rajtad is függ hogy mész e feljebb vagy nem.


Nos ez az én 3 hónapos véleményem.

2020. máj. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt kihagytam hogy egy hónapban kb 15 16 napot dolgozol mert 3 nap munka 3 nap pihi. Egyszer éjszaka mész egyszer nappal.
2020. máj. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

14-es!

Melyik műszakba vagy? Attól is függ...

Ki a bl-ed?

Egyébként úgy van ahogy mondja 14es.

De azért itt valóban megkell dolgozni ezért a pénzért.

Nincs lógás mint sok munkahelyen. A pihenés csak is kizárólag a szünetekben lehetséges. 12 órát végig nyomod!

2020. máj. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
D műszakba vagyok. Bl-t nem írnék ha nem haragszol meg. De vegulis lényegtelen mert vannak bl forgasok elvileg, és sose lesz egy bl örökké a főnököd. Asszem 1-2 évente van ez. Ssv-nél is ugyan ez a helyzet.
2020. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is a D műszakba voltam a 3as majd az 1es csarnokban.

A 3as jobb volt minden téren.

Bl ügyileg meg pláne.

A 2es csarnokba is voltam egy pár hetet. Ott annyira neken nem terszett viszont a bl-ek ott voltak a legjobb fejek meg ők segítettek a legtöbbet az összes csarnok közül.

Az ssv Ariel nahát előtte le a kalappal.

Igazi fa@a gyerek! Emberségből nálam 5*-re vizsgázott.

2020. máj. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Nahát emberek, nagyon köszönöm ezeket az infókat! Jó olyanoktól "hallani", akiknek valós tapasztalatuk is van! Azt gondolom, hogy 12 óra 3 napon át rengeteg! De itt legalább megfizetik, nem úgy mint sok más munkahelyen. Én nem vagyok ellenére a sok munkának, amennyiben, megéri. Azt is gondolom, hogy idővel meg lehet szokni a 12 órás éjjeli műszakot, ha tudatosan rápihen az ember.


Az a kérdésem még, hogy ti melyik közvetítő altal mentetek oda? Van-e külömbség köztük/miattuk a fizetésekben? Illetve lehet-e valami hátránya annak, ha közvetítő nélkül, közvetlenül az Ibidenhez jelentekzem, a facebook oldalulon keresztül?

2020. máj. 20. 13:42
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben nem igazán tudok segíteni de szerintem nincs különbség. Max annyi, hogy ha külsős leszel akkor sárga lesz a belépő kártyád, ha belsős, akkor fehér. De pénzbe nem hiszem hogy van különbség. Jelentkezésben sem tudok túl sok mindent mivel engem be ajánlottak. (Egyébként ha itt dolgozol már egy ideje és szeretne jönni egy haverod vagy akárki, akkor be tudod ajánlani őt és ha letelik a próbaideje akkor kapsz 10-15 ezret)

Na de mindegy, a másik kommentelő hátha tud neked segíteni ebben a jelentkezesben.

2020. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!