Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a legértékesebb,...

Melyik a legértékesebb, legnehezebb, legkönyebb és legkifizetődőbb építőipari szakma?

Figyelt kérdés

Most fogok végezni egy 5 éves kereskedelem/érettségi középsulival, de bátyám ( vízvezeték szerelő/vállalkozó) megszerettette velem az építőipart, viszont sajnos semmit nem konyítok hozzá. Kicsit félek is tőle mert nem értek nagyon semmihez, de hajlandó vagyok bármit megtanulni. Testvérem azt mondta Ő is 0 tudással kezdett neki, szóval nem kell félnem. (Mostanra már nagyobb munkákat is vállal annyira megtanulta a szakmát)


Szerintetek melyik a legkönyebben elsajátítható szakma?

Melyik a legnehezebb?

Melyikkel lehet a legtöbb munkát vállalni mint vállalkozó (mert nem titok amit úgy érzem hogy elég ügyes vagyok szeretnék vállalkozni)

Melyik az amit a legjobban ajánlotok hogy tanuljam ki?


Válaszokat előre is köszönöm!

U.i.: Villanszerelés van megcélozva eddíg, mert talán az a legkevésbé megterhelő fizikailag de mégis keresett, ill. eddíg mindenki bíztatott hogy azt tanuljam mert itt ( Győr-Moson-Soprton megye) nagyon nagy szükség van rá.



2020. febr. 13. 19:24
 1/1 A kérdező kommentje:

Kieg.


Illetve a burkolót nézegettem még hogy lehet passzolna hozzám.

2020. febr. 13. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!