Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bécsben mennyivel lehet...

Bécsben mennyivel lehet többet keresni programozóként mint Budapesten? (csak az angol nyelvet beszélve) És viszonyítva az árakhoz, megéri-e?

Figyelt kérdés
2020. febr. 15. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem éri meg
2020. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TappancsMancs ***** válasza:
42%
Angollal akkor inkább az angolföld lenne célszerű, jó mondjuk messzebb van az igaz. És angolföldön kicsit a dzsídípí is jobbacska.
2020. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan azért a szintért kétszeres pénzt kaptam volna és 3 nap home office /hét. Végül család miatt nem vállaltam.
2020. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A heten kerestek meg egy 7000 euro/ho s ajanlattal contractorkent. Amugy meg fogalmam nincs h ez ott sok vagy keves
2020. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ausztria nem éri meg. Először is, alkalmazottként a fizetés ótvar, én amikor ott dolgoztam (igaz, ez már hét éve volt) 45k eurot kaptam egy évre, ami olyan 2200 netto havonta. Na ennyit Budapesten is simán megkapsz.


A másik meg az adó. Olyan havi bruttó 3000 felett már brutális adókulcsok vannak, kb a fél fizetésedet elviszi az adó.


Igazából úgy gondolom, hogy mostanában a legtöbb ny-europai ország nem tud jobb feltételeket kínálni egy informatikusnak mint Mo. Vannak persze kivételek, én például ezért vagyok Svájcban.

2020. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Alkalmazottként bruttó 5000-nél nem kapsz többet magyarként. Bécsben nettó 3000 euró - ~1millió HUF ,lényegesebb rosszabb mint 7-8nettó Budapesten.
2020. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!