Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki mit tud az "A Siker Tervezh...

Ki mit tud az "A Siker Tervezhető", Pólyik Enikő és férje által vezetett "programról "? Csatlakoznák

Figyelt kérdés

Először is elnézést, hogy "program"-nak neveztem. De mivel egyelőre gőzöm nincs, hogy mi lehet ez, nem tudtam, hogy nevezzem. Most hajnalba olvastam rolluk egy cikket, és nem hagy nyugodni a gondolat,

hogy mi is ez az egész. Ha jól értelmeztem akkor az Aloe First-hez van köze...

De soha nem vonzottak az Avon, Oriflame és társaik forgalmazása. De ez most valami másnak tűnik. Valami amit kipróbálnák.

Aki tagja vagy tagja volt kérem írjon...


Legális?


Pár szóból, hogy foglalnád össze, hogy mi is "ez" ?


Azt írta a cikk, hogy nem ügynököket keresnek. Hanem, hogy segítenek megtalálni a sikerem kulcsát. És segít hasznosan eltölteni a szabad időmet. Ez mit takar?


Kel pénzt bele fektessek?


Ha külföldön élek (vendégmunkásként), akkor kel tudjam jól beszélni az itteni nyelvet, hogy "üzleti" kapcsolatot teremtsek az itt élőkkel?


Mire van szükségem, hogy ez működjön nekem is?


2020. febr. 16. 06:50
 1/4 anonim válasza:
Kérlek! Felejtsd el úgy ahogy van! Köszönöm
2020. febr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akinek konkrètan le kell írnia, hogy nem ügynököt keres, az ügynököt keres. Vagyis balekot inkább. Ebből a pár sorodból is lejött, hogy mlm-es parasztvakítás. Èn büntetnèm, sajnos legális valamennyire.
2020. febr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

"csatlakoznák"


Neked találták ki, mennyé!

2020. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Pomt most ecsetelem a másik kérdésnél az flps onjelolt milliomosnak hofy kint hogy akarsz beszelmi 1500 eurós igazgatói fizetésről amikor a minimálbér akörül van kint?.Ez azoknak jó akik abban hisznek hogy félmilliót keresni havi szinteb csak ezzel lehet és jobb, mint a szalag mellett gürcölni itthon 250ért, de mint neked pl nincs semki rwalus rálátása mas államokról azom felul hogy egy egy vezető naluk is megcsinalta az aditt irszagban már a millió eurós hálózatát. Ez mar csak azt a kérdést veti fel hofy akkor Neked mi marad , vagy hogy maso kapcsolsti tokehe es az abnol szarmazo bevétel nyelv nélkül miként hat a Te piacodra?! Mondjuk úgy kb sehogy, ahogy az előadóké sem. Eladas technika mlmes termékére és kifogásolás kezelési gyakorlatok irányított tárgyalástechnika mellett kb ennyiről szólnak, némi Szabó Péter -féle motivációs tréninggel fűszerezve . 😊
2020. febr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!