Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetnék végrehajtó?...

Hogyan lehetnék végrehajtó? Mennyit keresnek? Közelgő válság idején nagyobb rájuk az igény?

Figyelt kérdés

2020. febr. 16. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Jogi egyetemi végzettség az alap.
2020. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jogi végzettség kell ma már. Régebben nem kellett, de ezeknek az embereknek el kellett menniük jogi egyetemre, hogy megszerezzék a diplomát, közben dolgozhattak. Mostanában kapták, kapják meg a diplomájukat, lehet egyeseknek nem sikerül, a helyükre lehet menni.


Nem hiszem, hogy kiemelkedően keresnének, ellenben elég sok teher van rajtuk.

2020. febr. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jogi egyetemi végzettség az alap, ez így van de előtte 2 évig minimum helyettesként kell dolgoznod valamelyik végrehajtónál! Igen nagyobb lesz rájuk az igény devizahitel helyett a csok lesz. Rengetegen vették fel a csokot, akik előbb utóbb nem fogják tudni fizetni. És nem keresnek rosszul évi átlag keresletük 250-500 millió Évi 2800 ügy meg van nekik.
2020. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

jogi egyetem kell, ennyi. De havi, mondom havi 50 esetleg 100 milliót is kereshetnek, csak azért kell hozzá gusztus, hogy random emberekre rávarrjál adósságot, öcsém is így járt, otthon volt egyszer aztán becsönget egy figura és berontott a házába, elvitt mindent , még az autóját is, közben fenyegették, hogy ha pofázik a gyerekét állami gondozásba teszik, ott volt kettő rendőr is akik drukkoltak a behajtónak, házából kitették két hét múlva. Mint kiderült nem ő tartozott hanem én, de összekevertek minket. Utána egy ügyvéd mondta, hogy ezek mindent kiforgatnak, nem ismernek semmit csak ,hogy vigyenek mindent. Meg azért embereket is kell verni gondolom, tiszta maffia.


Normális országokban nem engedi a nép, hogy elvigyék valamjét is ami az övé.

2020. márc. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Jogi végzettség,meg legyél arogáns és lelketlen! Ez jellemzi a vegrehajtót, szerintem az választja ezt a hivatást aki emberileg egy nulla 20
2020. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pontosan, mint a bőrtönőrök. Valahogy nem tudnám magam elképzelni, én biztos kiengedném óket, szabadsághoz mindenkinek joga van.
2020. márc. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!