Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy GSM üzeletben szeretnék...

Ha egy GSM üzeletben szeretnék majd dolgozni mit kellene elvégeznem hozz?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a telefonokat szerelni is szívesen szerelném őket viszont nem tudom hogy mit kellene hozzá elvégeznem...

2020. febr. 16. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem akarsz. Tapasztalatból mondom. Pedig én is ilyen ambíciókkal indultam.


Értékesítőnek általában bárkit beültetnek, ha ismered technikailag az eszközöket, ha nem. Csak nézzél ki valahogy és meglegyen az alap ápoltság.


Javító az külön pozíció, ahhoz viszont nem feltétlenül tudom mit néznek és mennyit fizetnek, mindenesetre mindenképpen kell elektrotechnika szerelői tapasztalat hozzá.

2020. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
GSM üzletek már 1000 éve nincsenek. Kb. mióta bejött a 3G 2004 óta.
2020. febr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Akkor a jemila gsm és társai mi? Pékség? Nevezzük telefon üzletnek, hogy a te ígényeidet is kielégítsük, de így is megértetted a kérdést. Különben is a köznyelvben mai napig használatos a gsm üzlet kifejezés.

2020. febr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szereted amúgy a napi bejelentéses munkavégzést? Xd
2020. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azé mer mán GSM mint szolgáltatás, nem létezik. Ez egy ósdi kifejezés, még a mobiltelefonok őskorából. A Pannon GSM is levette a GSM jelzőt a nevéből, mikor GSM-ről 3G-re váltott, még mielőtt Telenor lett.
2020. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!