Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egy bank IT csapatában...

Milyen egy bank IT csapatában dolgozni?

Figyelt kérdés
Lehet hosszú távra (több évre) tervezni ilyen helyen is?

2020. febr. 17. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2020. febr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1: Lehet butaság, de kicsit a félsz van bennem, hogy olyan, mint sok multi és nagy a jövés-menés.


Most egy kkv cégtől lehet talán lehetőségem átmenni egy bankhoz. Nekem nem minden a pénz. Szeretem, ha egy munkahely stabil, ahol értékelik ha a munkavállaló is hosszú évekre tervez.


(Úgy vettem észre ezzel a mentalitással szinte csodabogár vagyok az informatikusok/programozók között...)

2020. febr. 17. 10:03
 3/8 anonim ***** válasza:

"Úgy vettem észre ezzel a mentalitással szinte csodabogár vagyok az informatikusok/programozók között..."


Hát az informatikusok/programozók általában szeretnek sok pénzt keresni és ez úgy érhető el, ha váltogat az ember 2-3 évente.

2020. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: Ezt sajnos én is észrevettem.
2020. febr. 17. 10:46
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Miért sajnos? Mert neked nem tetszik? Akkor ne csináld, és ne váltogass, ne keress kétszer anynit, mint amúgy kereshetnél! De ettől még nem rossz az sem, aki ezt teszi. Más a fontos számára, mint neked. A bankoknál is feszített tempó van és elvárások, ennyiben hasonlít egy multihoz.
2020. febr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

KKV esetén is feszített munkatempó van. Ez a szó elkopott szerintem, független a multitól.


De ezt hagyjuk is. Kíváncsi vagyok több ember válaszára az eredeti kérdésemre.

2020. febr. 17. 10:56
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ceg es projektfuggo. En eddig ket nagybanknak dolgoztam kulfoldon, az elso igazi elmebeteg hely volt,vegtelenul rosszindulatu emberekkel es dogunalmas, erdektelen projekttel. A masikat viszont nagyon szerettem, tok erdekes volt a tema, es osszessegeben a csapat is rendben volt. Az akkori fonokommel a mai napig osszejarok sorozni.
2020. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, hogy mért vannak sokan azon a véleményen, hogy a multiknál nemehet hosszútávra tervezni...


Oké, ott gyakrabban szoktak leépítések lenni és olyankor az több embert érint, de főleg mennyiségileg, százalékosan már nem annyira.


Ha jó vagy, akkor Tőled nem fognak megválni, sőt ugyanúgy megetsz feljebb a ranglétrán mint bárhol máshol... Az pedig mindig nyitva áll majd előtted, hogy át menj egy másik multihoz.

Egyéb munkahelyre nem biztos, hiszen a multiknál sokszor részfeladatok ellátására vagy alkalmazva, ezért egy kisebb céghez sokszor nehéz átmenni néhány év után, ott szerteágazóbb tudást/tapasztalatot igényelnek...

Legalábbis a könyvelőknél így van, a programozóknál nem tudom.

2020. febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!