Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mondanátok olyan gyorsan és...

Mondanátok olyan gyorsan és nem drágán elvégezhető szakmákat, amelyekkel alibi módon "el lehet lenni a zavarosban" és nem kell folyamatosan fejlődni?

Figyelt kérdés
Mert megszereztem a diplomám és baromira kiégtem a tanulásban. Többet nem akarok az életben tanulni csak bemenni 8-ra hazajönni max 18-ra (az éjszakázás is beleférhet, ha nem veszélyes), elmondják pontosan mit kell csinálni és megcsinálom, a pénzt hó végén megkapom, vasárnap meg otthon lazulok (szombati meló is belefér, ha nem stresszes). Biztos vannak ilyen munkakörök, mert olykor annyi komótos vidám emberkét látok, hogy nem tudom elképzelni, hogy valami nagy kvalifikált, felelősségteljes, stresszes munkát végeznének. Viszont nehéz fizikai munka se legyen (kőműves), mert elég sovány és gyenge vagyok. A gyorsan elvégezhető meg azért szempont, mert csúszással együtt sok-sok éves egyetemi tanulás után már eltelt a fiatalkorom és közel vagyok a 30-hoz, a szüleimre meg egyre kevésbé számíthatok mamahotel céljából.

2020. febr. 19. 11:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%

Bármely gyári munka megfelelő számodra akkor, és még tanfolyam sem kell. De majd gyere vissza később, abba is ki fogsz égni...


Otthon lazulok. Na ezt hol gondoltad? Mert ha albérletben, akkor felejtsd el az "otthon" szót, mert az nem az, ha pedig saját, feltételezem, nincs pénzed, szóval miből veszel? Ha pedig nem mamahotel, akkor vissza az albérletbe. Ott nem lazulhatsz ám kedvedre.

2020. febr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Aha, de milyen diplomád van?
2020. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg fontos lenne, hogy milyen diplomád van...

Ha már megszerezted, lehet hogy érdemes lenne vele valamit kezdeni.

Azért is, mert pont idén hosszabbítják meg jelentősen az OKJ képzéseket és csak iskola rendszerben lehet őket majd végezni.

Pl. az ács képzés, eddig 10 hónapos volt, most 3 éves lesz...


Ha semmiképpen nem tudsz elhelyezkedni a diplomáddal, akkor én a könyvelést ajánlom, persze ahhoz is kell még tanulnod, de az eléggé nyugis tud lenni, ha túl estél a tanulási folyamaton.

2020. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Vagy esetleg még a közszféra is jó lehet neked, de mondjuk ott keveset tudsz keresni és ha hajlamos vagy a munkatársaid helyett is idegeskedni, akkor nem ajánlom.
2020. febr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%

Közszféra

Gondolom, az nem probléma, hogy ilyen hozzáállással komoly bér nem jár.

2020. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
3 hét alatt lehet belőled targoncás 90 ezerért. Aztán már emelned sem kell! :D
2020. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Garott ***** válasza:
100%
Back office munka. Az kb ennyi. Persze ott lehet fejlődni, de nem kötelező, legfeljebb nem jutsz előrébb.
2020. febr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#7: Mi az a back office? IT területen van ilyen munkakör? Nekem infós végzettségem van. Vagy milyen kategóriában nézzek álláshirdetéseket ezen célból?
2020. febr. 21. 15:47
 9/19 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de talán pl ilyen burkoló cucc lehetnél, vagy még pl taxisofőr, vagy kamionos. Gőzöm sincs egyébként. vagy pl esetleg még vízvezetéxerelő?
2020. febr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha csini vagy, akkor gondolom modell

Meg pl esetleg nem tom, hogy a bérszámfejtők/bérügyintézők hogy dolgoznak

Vagy pl nemtom esetleg ilyen telefonos panaszkezelési cucc, ahol kommunikálni kell, tájékoztatni a vevőket, ügyfeleket, stb? Vagy pl nemtom egy könyvtárban milyen lenni, de egyébként szal könyvtárba nem kell sok ember; tehát oda mindig csak egy kell, szal ezzel mondjuk pl nemtom el tudnál-e helyezkedni; de mondjuk pl

kertészet esetleg; vagy moderátor esetleg valamelyik weboldalon; játéktesztelő akár, vagy ezt nemtom pl mennyire jó, de amúgyis asszem talán a legtöbb játék az külföldi, azt pedig akkor letesztelik külföldiek. :) Vagy pl nemtom, akár talán kutyakozmetikus esetleg?

2020. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!