Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Villamosmérnök fizetéssel...

Villamosmérnök fizetéssel kapcsolatban kérdeznék. Van köztetek olyan, aki válaszolna a kérdésemre?

Figyelt kérdés
A párom egy gyógyszergyárban dolgozik villamosmérnök diplomával üzemmechanikusként. Esetleg van közületek valaki, aki hasonló pozícióban dolgozik, és leírná azt, hogy mennyit keres? 12 éve van egy helyen, az ő bére nettó 365. 000 Ft. Vajon ez reális, vagy csak mi érezzük úgy, hogy alulfizetik, és érdemes váltania?

2020. febr. 19. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak akkor tudja meg ha megpályázik állásokat, és bértárgyaláson 50 %-al többet kér.

Viszont ez szerintem a reális alja, de nem borzasztóan alulfizetett.

Sajnos én azt tapasztaltam a mérnököket nem fizetik meg annyira mint azt szeretik mondani.

2020. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnék kötekedő, vagy lekezelő lenni, így kérlek ne is értsd félre amit írok.

A nagy fizetéseket csak belengetik a marketing céljából. A párod a saját beosztásában 12 éves munkaviszony után normális bért kap. A tervezőket/fejlesztőket, projektmenedzsereket fizetik meg nagyon. Minél többet termelsz meg a cégnek annál nagyobb lehet a bérigény. Feltételezem üzemmechanikusként van egy felső határ ami felett nem tud több értéket teremteni.

Ha többet szeretne kapni akkor jelentkezzen másik cégnél és adjon be nettó 500-as vagy nagyobb igényt. Ha megkapja akkor most erősen alulfizetett (főleg 12 év szakmai tapasztalattal), ha nem akkor pedig más munkakört kell találnia mert ennél sokkal nagyobbat nem fog tudni kapni.

2020. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

Villamosmérnöki BSc diplomám van. 4 év tapasztalattal bruttò 750-et keresek Budapesten. Szerintem alulfizetik, nekem a kezdő fizetésem bruttò 450 volt, de akkor tényleg semmi hasznot nem termeltem.

(De megmondom őszintén, hogy én azt sem tudom mit csinál egy üzemmechanikus.)

2020. febr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%
Gépészmérnök Bsc-vel épületüzemeltetéssel foglalkozom. Tavaly adós papír alapján bruttó 8,6 millió+ aprót kerestem. ez átlag kb nettó 475000
2020. febr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!