Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

OTP Bankban állásra jelentkezés után minden esetben megkeresik az embert telefonon/emailen keresztül?

Jelentkeztem az OTP Bankhoz meghirdetett állásra, és az lenne a kérdésem, hogy nemleges felvétel esetén is megkeresnek? Mennyi idő szokott eltelni a beadás és a megkeresés között? Valakinek van ezzel kapcsolatosan tapasztalata?

Keress kérdéseket hasonló témákban: OTP Bank, álláshirdetés

febr. 19. 22:23  Privát üzenet  

A válasz
Ja, kaptam már tőlük jópár elutasító e-mailt.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 19. 22:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki hogy halad az álláskereséssel? Milyen hamar hívnak egy leadott jelentkezés után?
Főiskolai oklevéllel, és nem túl acélos angol nyelvtudással van esélyem BIG4-hez kerülni?
Tudok így ügyfél kaput nyitni?
Ha pont Karácsony előtt jelentkeztem állásra egy multihoz és vesszük a két ünnepet, most így januárban mennyi ideig érdemes várnom a jelentkezésükre?
Kezdőként milyen bérigénye lehet egy közgazdásznak Budapesten multihoz való jelentkezés esetén?
Alacsonyabb képzettséget igénylő munkához önéletrajz fénykép?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!