Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mégsem akarok interjúra menni?

Mégsem akarok interjúra menni?

Figyelt kérdés

Amennyiben tegnap volt egy telefonos interjúm a hr-essek egy cégtől, és péntekre behívtak interjúra,de isőköuben még sok másik cég is behívott , és ez a pénteki van a legmesszebb(1,5 óra) és így keggondoltam magam és nem szeretnék már elmenni , nagy bunkóság ha írok nemik hogy nem jó a péntek?

Attól még az életben ha mégis hozzájuk akarok menni, beadhatom majd ? Vagy így már teljesen elásom magam a szemükben?

(Egyetemista vagyok,hyakornoknak mennék)

Köszi az értelmes válaszokat!:)

21N



2020. febr. 20. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Évek múltán már nem fognak emlékezni a nevedre és valószínű, hogy az önéletrajzod formátuma is változni fog addigra. Ha viszont azt írod, hogy nem jó a péntek, akkor új időpontot próbálnak majd egyeztetni veled, de ha jól érzem, te nem ezt szeretnéd.
2020. febr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel "elásod magad", ahogyan te fogalmaztál. Ha aznap nem jó, mert sűrű a program, tetesd át másik napra, azzal szerintem nem lesz gond.
2020. febr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából az is a gond,hogy lesz pár teszt,amire nem rudnék holnapra felkészülni,mert ma egész nap egystemen vagyok.

Úgyhogy végül átvariáltam hétfőre. Mimdegy,most már Azért elmegyek,legalább gyakorlom az interjús helyzeteket :D

2020. febr. 20. 10:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyél olyan mértékig egyenes amennyire te elvárnád tőlük. Ha telefonon beszélted meg az interjút, akkor hívd fel őket munkaidőben, hogy köszönöd a lehetőséget, de találtál jobbat. Ne azt mondd, hogy a péntek nem jó, mert akkor ciki lesz kimagyarázni, ha másik időpontot ajánlanak fel.
2020. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként az interjún a teszt nem olyan mint az egyetemen. Készségeket, képességeket próbálnak mérni, nem lexikális tudást. Ha készülés nélkül nem sikerülne, akkor nem neked való a pozíció.
2020. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy szóltál, ilyenkor jelezni kell minnél hamarabb hogy nem tusz elmenni az egyeztetett időpontra.

Azt meg még telefonban érdemes tisztázni, hogy szakmai teszt lesz, vagy egyéb és kb mennyi idő kitölteni. Tesztre való készülés helyett/melett valószínűleg többre mész ha utánanézel a cégnek, mióta működnek, kik az ügyfelei, mivel foglalkoznak, stb. ha HR-es rákérdez, jó pont lehet ha tájékozott vagy.

2020. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!