Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Úgy alakult, hogy tavaly nem...

Úgy alakult, hogy tavaly nem volt munkahelyem, ezt önéletrajzban, hogy lehetne szépíteni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy beírjam-e pl hogy idős vagy beteg rokon gondozása, alkalmi munka, háztartásbeli.
2020. febr. 20. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyéni vállalkozó, vagy külföldi munkavállaló voltál.
2020. febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de egy volt egyéni vállalkozónak nem kell leadni valami papírt belépéskor?

Külföldön nem igen jártam, ha belekérdeznének nem tudnék mit mondani.

2020. febr. 20. 13:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem írod az igazat?
2020. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha rákérdeznek, mondd hogy munkát kerestél, ami gondolom talán igaz is lehet.
2020. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Állást kerestem már tavaly is, csak nem sikerült elhelyezkedni. Mostanában interjúra sem hívnak már, nem tudom, nem-e ez a lyuk az oka, nem tudni mit gondol, aki elé kerül, mikor mindenhonnan ezt a nagy munkaerőhiányt nyomatják, nekem meg semmi se sikerült az utóbbi 1 évben.
2020. febr. 20. 14:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg többféle formátummal pályázni, abból kiderülhet, ha az önéletrajz formátumával van gond.
2020. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne írj semmit. Pláne ne kamuzz, mert ha kiderül akkor buktad az utolsó esélyt is annál a cégnél.
2020. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy ilyen 1,5 éves időszakom.

Én azt írtam, hogy nem releváns munkakörökben dolgoztam, különböző cégeknél. Interjúk meg ha rákérdeznek, azt mondtam, hogy ismerőseim vállakozásában dolgoztam feketén. Ami részben igaz is. Olyat kamuzz amiről esetleg van elképzelésd, pl. építőipari segédmunka, vagy raktáros, akármi.


Egyébként remélem a havi kb. 7000 Ft-os TB járuléket fizetted amíg munkanélküli voltál, mert ha nem nagyon csúnyán meg fog szexuálni a NAV miután megint elkezdel dolgozni és be leszel jelentve.

2020. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem olyat akartam beírni, amiről fogalmam sincs, hanem valami egyszerűt, ami hihető, és nem kell papírt benyújtani róla.

Igen, fizetem a tb-ét, tisztában vagyok ezzel a kötelezettséggel és hogy mit von maga után a nemfizetés.

2020. febr. 21. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!