Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az MLM marketing-et miert nem...

Az MLM marketing-et miert nem tiltják be? Bizonyított teny, hogy az emberek 99%-ba csak penzt fog veszíteni benne

Figyelt kérdés

Itt egy pelda MLM marketing-re


https://www.youtube.com/watch?v=8f9WvLzDKTU&feature=youtu.be..


2020. febr. 20. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

nem tiltani kell, hanem nem kell beszállni.


Attól mert létezik valami, lehetőséged van valamire... még nem kell vele élni.


Ez a 21. századi ember legnagyobb problémája.. hogy lemondjon dolgokról.

2020. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1, Igaz, csak szeretnem, hogy más emberek se essenek ilyesfajta csapdákba, ezt főleg a kormánynak kellene szem előtt tartani, hogy 1000 ember belefizet egy ilyenbe, aztán 1 jól jár; Vagy tájkoztatókat tartani arról, hogy mi az MLM, milyen kockázattal jár; Sajnos iden már ez a 3, MLM ,,csoda-program'' volt, amivel kerestek
2020. febr. 20. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul az MLM-es ügynökök nagyrésze finoman szólva is nagyvonalúan tesz eleget az adózási kötelezettségeknek...

És még egy szót sem szóltam a parasztvakítós toborzószövegekről...

2020. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Hasznos olvasnivaló:

[link]

2020. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez még kevés ahhoz hogy valamit betiltsanak.


Ahogy pl nincs betiltva a nyugdíjasok buszoztatása termékbemutatóra, meg a házalás, pedig mindkettőről tudjuk hogy ordas nagy átverés.

2020. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
A szerencsejátékban is az emberek nagy többség mínuszba van még sem tiltják, sőt állami monopólium. :D
2020. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 el kell már felejteni végre, hogy a kormányra támaszkodunk és tőle várjuk a munkát, a fedelet a fejünk felé, meg hogy betiltsa ezeket a sz@rokat.


Ez egy 50 éves gondolkozásmód.


Aki beszáll ilyenbe az tudatlan és buta és túl hiszékeny.

2020. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

"Aki beszáll ilyenbe az tudatlan és buta és túl hiszékeny."


..és ez elég indok arra hogy hagyjuk hogy valakit átverjenek?


Én láttam a saját szememmel, ahogy egy ilyen ügynök rásózza egy kis nyugdíjú idős rákos betegre a szar aranyárú teáit csodaszerként....

2020. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7 Azért írtam a kormányt, mert pl. a forex-kereskedésnél elérték azt, hogy feltüntessék, hogy az emberek 68-72%-a csak veszteséget ér el ilyen kereskedelemben. El kellene érni, hogy minden MLM tartalomnál is feltüntetéssek ezt, vagy legalább valamit tenni. Túl sok áldozat van, és kevés akit ez érdekel, tudom. De emberek vagyunk, nem hagyhatjuk, hogy másokat átverjenek, anélkül, hogy pontosan tudnék mire adják a fejüket.
2020. febr. 20. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!