Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék cégeket találni...

Hogyan tudnék cégeket találni álláskereséshez?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy építészeti területen végeztem a sulit, és Debrecenben szeretnék dolgozni. Honnan tudjam hogy milyen cégek vannak a városban? Google-be beírom hogy "Debrecen építészet" vagy valami ilyesmit és lehet kiad egy párat, de a legtöbbet gondolom nem.


Workania, Jooble, stb oldalakon is keresgélek, de ott általában közvetítik az állást közvetítő cégek, szívesebben küldeném az önéletrajzom direkt a cégnek, ugye a cégek oldalán sokszor van "karrier" szekció. Láttam olyat ahol meg voltak adva az aktuális pozíciók, meg olyat is ahol nem, viszont volt email cím, amire az önéletrajzot lehet küldeni, és akkor ha az alapján úgy gondolják valamelyik állásukra alkalmas vagyok, akkor felveszik a kapcsolatot gondolom.


Ismerős mondott egy céget, annak meg is találtam az oldalát, de magamtól az életben nem találtam volna meg, nincs valami oldal amin fent vannak a cégek területenként? Vagy ti hogy találtatok állást?



2020. febr. 21. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a profession oldalán nézem a kínálatot majd felkeresem az adott cég oldalát és ott jelentkezek.

Igaz hogy még csak 22 éves egyetemista vagyok és gyakornoki pozíciókat szoktam keresni. De már 3 nagy cégnél is votlam így gyakornok, szóval szerintem próbáld meg .

22L

2020. febr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2020. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Profession, mernokallasok, linkedin. Erdemes a munkaltatok utan a honlapot is megnezni.
2020. febr. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!