Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik munkát próbáljam ki...

Melyik munkát próbáljam ki előbb? (Tanácstalan vagyok) Sofőr vagy raktáros?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok,kérlek adj tanácsot.

Hol is kezdjem?

Egyszerűen szeretek vezetni, csak úgy menni,új dolgokat, tájakat felfedezni, új emberekkel találkozni és beszélgetni majd megismerni őket,valamit érzek belül ami engem csak úgy hajt hogy induljak el, na de azt hogy pontosan hová? én sem tudom,lehetséges hogy látni akarom a világot?

Sajnos eléggé rossz a nyelvtudásom, inkább azt mondanám nem tudok egy nyelven sem.

Nyelv nélkül azért sokak szerint butaság bele vágni.

Tudni kell rólam hogy ha mindig ugyan oda járok dolgozni nagyon hamar meg is tudom azt unni.

Nemrég kaptam meg a Raktáros és targoncás okj papíromat amivel csak később szerettem volna el helyezkedni, előtte szerettem volna kicsit sofőrködni európán belül és kívül is akár,B kategóriás jogosítványal furgonon, csak is azért szerettem volna ki próbálni hogy később ne bánjam meg na és persze mert belül valami eléggé hajt.

Na már most mondhatni kaptam egy állás ajánlatot amit csak kihalásos alapon lehet megkapni, amit ugye meg sem hirdetnek csak ismerősökön keresztül mennek a hírek, nyugdíjba megy vagy is ment volna de még ott maradt pár évet szóval mostmár végleg nyugdíjba megy az ott dolgozó személy. Munkáról:Nincs próbaidő,leginkább raktározni kell,néha targoncázni,1 műszakos munkarend,Hétfőtől-Péntekig, 8 órás munka,egyedül vagy csak, eléggé könnyű munkának számít nem kell megszakadni, van időd pihenni is, állítólag nagyon nyugodt munka, környékhez képest jól fizet, valaki ezért a pénzért 2-3 műszakozik és eléggé pörögni kell a meló helyén, gondolom én ha egy 69 éves bácsi el tudta látni a feledatod akkor erre 22 évesen én is képes lennék, sokaknak ez jó munkának számít legalább is szerintem,számomra jól hangzik az itteni munkahelyekhez képest elégg jó,nagyon gondolkodom ezen, nem szeretnék egy helyen megöregedni, hajt ez a h.lye felfedezési vágy, sok mindent ki akarok próbálni és látni is szeretnék.

Eddigi életem során mondtam már nemet dolgokra pedig akkor nagyon jól jött volna, úgy érzem ha ezt sem próbálom meg akkor mi lesz ha többször nem lesz ilyen lehetőségem az életben?

Mi tévő legyek?

Nem gond ha hosszan válaszolsz.

Képzeld bele magadat ebbe a helyzetbe,

Te mit tenné?



2020. febr. 22. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadnám a biztos munkát, és szabadidőmben utazgatnék - ahogy teszem is.
2020. febr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyit fizet az a biztos raktáros munka?

Ha van netto 200 ezer és tényleg könnyü akkor mindenképpen megéri

2020. febr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1#Köszönöm,csak 2 nap alatt nem lehet olyan messzire el jutni, mondjuk azért itt is vannak szép helyek amiket érdemes megnézni,ebből a fizetésből egy nagyobb kirucanást végrehajtani nem egyszerű, mivel több időt vesz igénybe az utazás na és persze üzemanyag költség,ha tömegközlekedés akkor pedig még több időt vesz igénybe.
2020. febr. 22. 08:42
 4/8 A kérdező kommentje:
2#Köszönöm,igen annyi meg van.
2020. febr. 22. 09:12
 5/8 anonim ***** válasza:

"csak 2 nap alatt nem lehet olyan messzire el jutni,"


Dehogynem, kérdező...! Pénteken munka után felülsz egy repülőre, vasárnap este meg hazajössz :-)


Komolyra fordítva a szót: azt mondod, ide kihalásos alapon lehet bejutni. Én a helyedben megragadnám ezt az alkalmat, már csak azért is, mert nagyon sok helyen csak tapasztalattal/gyakorlattal vesznek fel targoncást. 0 km-est nem szívesen alkalmaznak - még ha hiány is van. Örülj neki, hogy ide meg be tudsz jutni. Mint írod, a fizetés sem rossz, az meg megfizethetetlen, hogy az ember hétvégén szabadnapos, nem rángatják állalndóan össze -vissza.


Vezetni, furgonozni meg bármikor lehet - ott nem csúszol le semmiről, bármikor válthatsz, ha ez nem jön be.

2020. febr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudod te valójában milyen a B jogsis nemzetközi furgonos munka? Minden, csak nem szórakoztató világjárás, ismerkedés.

Menj targoncásnak, aztán majd otthagyod, ha megunod. Hiány van jó raktorosból, szóval lesz munka máshol, pláne tapasztalattal.

2020. febr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5#Köszönöm,igazad van.
2020. febr. 23. 06:42
 8/8 A kérdező kommentje:

6#Köszönöm.

Tudod te valójában milyen a B jogsis nemzetközi furgonos munka?


Beszéltem már emberekkel akik most is ezt csinálják vagy csinálták,tudom milyen,attól függ hová mész dolgozni,sok rossz cég van,de van jó is ahol nem hajtanak nyilván ott kevesebbet keres az ember de jut ideje másra is mint például kirándulni stb..


Igazad van, inkább itt raktározni kell majd targoncázni minimálisan kell csak.

2020. febr. 23. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!